Про системну корупцію в Дрогобичі

29.10.2020 | Filed under: Публікації

Іноді кажуть, що я багато говорю про системну корупцію часів Кучми в Дрогобичі і просять конкретизувати.

Для початку, існує з десяток схем розкрадання комунальної землі. Від найпростіших, коли дядько, який хоче собі землю, дає хабар людині-рішалі (наприклад, голземкому – 80 тис. грн.) і до складніших схем, які й коштують дорожче. Конкретизую.

В 2016-2017 рр. сесією було розроблено і затверджено квартал забудови на вул. Парковій (Нова Волоща). Згідно цього плану, будь-хто може офіційно заплатити 330 тис. грн. в УКБ і отримати ділянку + підведені всі комунікації до ділянки. Так ось, в план включили орієнтовно до 70 ділянок, але 4 ділянки на тій ж Парковій не потрапили в загальний план. Вони пішли на іншу сесію міської ради  і БЕЗКОШТОВНО були надані людям мера і його замів. Як мінімум, про одну ділянку, яка оформлялась на підставну особу, а по факту за нею стояв зам. Кучми, знаю достеменно. Тепер робіть просту арифметику і отримаєте, що тільки одноразово ратушні гопніки лупанули землі майже на 1,5 ляма, бо й комунікації їм протягнуть, безвозмєздно, під шумок…

Якщо тут почнуть обурюватись “кучмоботи”, що їхній вождь не винен, то задайтесь питанням – чому Кучма вніс в порядок денний корупційне питання і не наклав вето на голосування сесії?

Кучма взагалі не накладав вето на шкурні питання, які протягувались на кожній сесії протягом 5 років. З чим я і воював. На жаль, меншості (10-12 депутатів) дуже рідко вдавалось ламати схеми “прокучмівської” більшості.

Як наслідок, за правління Кучми в злодійських кишенях  осіло “земельних” 100 “лямів”. З яких “добрі” дяді перед виборами, можливо, підкинуть вдячним виборцям – комусь “тєлік” в школу чи гойдалку в садочок…

Тарас Демко (вічная йому пам`ять), 18 вересня 2020 р., Фейсбук

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви