Про затвердження форм реєстраційних карток

07.12.2015 | Filed under: Акценти

Міністерством юстиції України прийнято наказ від 02 листопада 2015 року №2140/5 «Про затвердження  форм реєстраційних карток»,  зареєстрований  у Міністерстві  юстиції України  04 листопада 2015 року за №1357/27802, який  набрав чинності  21 листопада 2015 року.

Цим наказом затверджено нові удосконалені та спрощені форми реєстраційних карток, відповідно до яких надається  можливість:

– ставити відмітку, що засновник  є кінцевим  бенефіціарним  власником (контролером) юридичної особи. У такому  випадку  не заповнюється  окрема сторінка для внесення відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) (форми 1, 2, 4 та 9);

– друкувати реєстраційну картку з одного або двох боків аркуша;

– не заповнювати і не подавати відповідні  сторінки реєстраційної картки у разі відсутності відомостей  для  їх заповнення (форма 1, 2, 7, 9);

– не заповнювати і не подавати відповідні сторінки  реєстраційної картки у разі  відсутності  змін до відомостей (форма 3, 4, 11);

Отже, обов`язково  заповнюється  та подається  перша сторінка  відповідної реєстраційної картки  із зазначенням  кількості  усього поданих сторінок  та інші заповнені  сторінки.  Не заповнені  сторінки  не подаються, як це вимагалось раніше.

Нові  форми реєстраційних карток розміщені  на веб-сайті Департаменту  державної реєстрації ( http://ddr.minjust.gov.ua/ua) за посиланням головна-Форми реєстраційних заяв/Сфера державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців/Форми реєстраційних карток, а також на  веб-сайті Трускавецького міського управління юстиції http://truskavets-just.gov.ua/ у рубриці «Державна реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

За більш детальною інформацією щодо заповнення  реєстраційних карток  звертатись до державного реєстратора – Бешлей Марії Романівни, контактний телефон (03 247) 6 65 66.

Ірина Наконечна, завідувач сектору державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, легалізації об`єднань громадян та ЗМІ Трускавецького міського управління юстиції

(Переглядів 89 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви