Промоція в Польщі – спільними силами

22.11.2019 | Filed under: Новини

Трускавецькі санаторії та готелі продовжують промоцію нашого курорту в зарубіжних країнах. Як інформує на своїй сторінці в мережі Фейсбук депутат Трускавецької міської ради, заступник генерального директора ДП «Санаторій «Кришталевий Палац» Юрій Яворський, вже третій рік підряд оздоровчо-відпочинкові можливості курорту Трускавець презентуються на туристичній виставці International Travel Show TT Warsaw в м. Варшава (Республіка Польща). Вже не вперше різні санаторно-відпочинкові заклади Трускавця об`єдналися, щоб спільним стендом та спільними силами показати за кордоном потенціал Трускавця, його пропозиції в сфері лікування, оздоровлення, відпочинку, розповісти про цілющу «Нафтусю» та про переваги Трускавця як курорту світової слави.

Спільним стендом на TT Warsaw виставляються трускавецькі оздоровниці “Mirotel”, “Кришталевий палац”, “Алькор”, “Карпати”, “Кристал/Алмаз”, окремо – “Женева”, інформує директорка КП «Трускавецький інформаційно-курортний центр», депутатка ТМР Віра Сазонова, котра також бере участь в цій міжнародній туристичній виставці в Республіці Польща.

«Польські туристи відвідують Львівщину як з метою відпочинку, так і оздоровлення. Курорти Трускавець та Східниця з унікальними мінеральними джерелами є одними з найпопулярніших дестинацій серед польських туристів на Львівщині. Дуже тішить, що наша область вражає мандрівників із Польщі, які завжди хочуть повертатись знову і знову. Цьому сприяє унікальні природні ресурси, професійний сервіс з надання послуг, відсутність проблеми вибору екскурсійних турів польською мовою, розвинута інфраструктура», – зазначає заступник начальника управління туризму та курортів Львівської ОДА Тарас Лозинський.

Цього року TT Warsaw – найпрестижніший туристичний ярмарок у Польщі, який проходить у Палаці культури та науки. Щороку на захід приваблюють експонентів з усього світу, що дає їм можливість представити свої пропозиції, налагодити та підтримувати ділові стосунки, а також дізнатися про останні тенденції в туристичній галузі. Широкий спектр супровідних заходів, організованих під час заходу у формі презентацій, конференцій, семінарів та тренінгів, приваблює професіоналів з Польщі та за кордоном, а зустрічі з відомими мандрівниками під час дня відкритих дверей виступають магнітом для широкої аудиторії, яка відвідує ярмарок.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 2 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Оголошення (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)Оголошення для студентів та абітурієнтів (0)

 • Шукаю роботу з прибирання приватних будинків
  28.01.2020 | 15:59

  Шукаю роботу з прибирання приватних будинків. Конт. тел. 067-284-50-65. (Переглядів 1 , 2 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Оголошення: знайдено ключі (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Актуальні афіші (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви