Промоція в Польщі – спільними силами

22.11.2019 | Filed under: Новини

Трускавецькі санаторії та готелі продовжують промоцію нашого курорту в зарубіжних країнах. Як інформує на своїй сторінці в мережі Фейсбук депутат Трускавецької міської ради, заступник генерального директора ДП «Санаторій «Кришталевий Палац» Юрій Яворський, вже третій рік підряд оздоровчо-відпочинкові можливості курорту Трускавець презентуються на туристичній виставці International Travel Show TT Warsaw в м. Варшава (Республіка Польща). Вже не вперше різні санаторно-відпочинкові заклади Трускавця об`єдналися, щоб спільним стендом та спільними силами показати за кордоном потенціал Трускавця, його пропозиції в сфері лікування, оздоровлення, відпочинку, розповісти про цілющу «Нафтусю» та про переваги Трускавця як курорту світової слави.

Спільним стендом на TT Warsaw виставляються трускавецькі оздоровниці “Mirotel”, “Кришталевий палац”, “Алькор”, “Карпати”, “Кристал/Алмаз”, окремо – “Женева”, інформує директорка КП «Трускавецький інформаційно-курортний центр», депутатка ТМР Віра Сазонова, котра також бере участь в цій міжнародній туристичній виставці в Республіці Польща.

«Польські туристи відвідують Львівщину як з метою відпочинку, так і оздоровлення. Курорти Трускавець та Східниця з унікальними мінеральними джерелами є одними з найпопулярніших дестинацій серед польських туристів на Львівщині. Дуже тішить, що наша область вражає мандрівників із Польщі, які завжди хочуть повертатись знову і знову. Цьому сприяє унікальні природні ресурси, професійний сервіс з надання послуг, відсутність проблеми вибору екскурсійних турів польською мовою, розвинута інфраструктура», – зазначає заступник начальника управління туризму та курортів Львівської ОДА Тарас Лозинський.

Цього року TT Warsaw – найпрестижніший туристичний ярмарок у Польщі, який проходить у Палаці культури та науки. Щороку на захід приваблюють експонентів з усього світу, що дає їм можливість представити свої пропозиції, налагодити та підтримувати ділові стосунки, а також дізнатися про останні тенденції в туристичній галузі. Широкий спектр супровідних заходів, організованих під час заходу у формі презентацій, конференцій, семінарів та тренінгів, приваблює професіоналів з Польщі та за кордоном, а зустрічі з відомими мандрівниками під час дня відкритих дверей виступають магнітом для широкої аудиторії, яка відвідує ярмарок.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви