Приймає обласний депутат

01.02.2011 | Filed under: Новини

Кожного першого понеділка місяця о 15.00 год. у приміщенні Бориславської міської ради в залі засідань виконкому на 3-му поверсі, відбуватимуться прийоми громадян жителів м. Борислава депутатом Львівської обласної ради Голобутовським Володимиром Зіновійовичем. Перший прийом громадян відбувся 31 січня 2011 року.

Дні прийому: 7 лютого, 7 березня, 4 квітня, 4 травня, 6 червня. У разі якщо на число першого понеділка місяця припадає святковий чи вихідний день, то день прийому переноситься на наступне число.

Для звернення до депутата Львівської обласної ради за наданням одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам, дітям-сиротам, інвалідам, багатодітним сім’ям, одиноким і малозабезпеченим матерям та іншим категоріям громадян необхідно подавати такі документи:

1.   Заява на ім’я депутата Львівської обласної ради (Голобутовського Володимира Зіновійовича).

2.   Довідка з місця проживання про склад сім’ї.

3.   Довідка про доходи членів сім’ї (чоловік, дружина, батьки та неодружені діти заявника, які проживають спільно з ним).

4.   Акт обстеження матеріально-побутових умов заявника (у разі стихійного лиха).

Розмір допомоги визначається депутатом обласної ради залежно від матеріального стану заявника та наявних коштів.

А в Трускавці «ВО «Свобода» планує облаштувати громадську приймальню у приміщенні неподалік церкви святого Миколая, де довго висіла вивіска «Франкова криниця», а згодом «УМХ». Швидше за все, там прийматиме своїх виборців і депутат Львівської обласної ради від «ВО «Свобода» Олексій Балицький.

(Переглядів 11 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви