До уваги призовників

05.01.2012 | Filed under: Новини

Наказ військового комісара Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату від 19.12.2011 р. «Про приписку громадян України 1995 р.н. до призовної дільниці Дрогобицько-Бориславського ОРВК»

1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 4 січня до 31 березня 2012 року оголошується приписка до призовної дільниці Дрогобицького району Львівської області громадян 1995 року народження.

2. Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися від 1 січня до 31 грудня 1995 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Дрогобицького району, міст Дрогобича, Трускавця, Борислава, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

3. Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м. Дрогобич, вул. П.Сагайдачного,63 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою 16 січня 2012 р., маючи при собі документи, які посвідчують особу.

4. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їхню вчасну явку до районного військового комісаріату.

Віктор Попов, військовий комісар Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату, підполковник

(Переглядів 97 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви