Проблеми Трускавця піднято на обласному рівні

01.04.2011 | Filed under: Новини

На сесії Львівської обласної ради 29 березня було піднято ряд питань, що стосуються Трускавця. В депутатських запитах Олексій Балицький вкотре підняв тему свердловини в першій санітарній зоні та попросив правоохоронні органи перевірити законність рішення ТМР по землі під більярдною та іншими об’єктами, що була передана «Трускавецькурорту». А депутат Петро Іванишин проїхався по фірмі ТКС, яку він назвав системним порушником у Трускавці. За приклад він навів будинок на Сагайдачного, 14а, де замість 9 поверхів зведено 12, замість 218 квартир – 288, було названо і ряд інших об’єктів (магазин “На полі” по Стуса, 11, будинки по Скоропадського, 3, 7 та 9, 16-поверховий комплекс на Суховоля тощо). Фронтозмінівець заручився підтримкою пікетувальників із Трускавця, які в кількості кількох десяток власників помешкань по Скоропадського, 3, 7 та 9 пікетували в цей день зранку будівлю обласної ради. Про ці події депутат Іванишин детально розповів і на сесії ТМР 31 березня, він вимагає за те, що будинки ввели в експлуатацію, покарати винних, серед них він називає і колишнього мера міста. Питання продажі сурогатного алкоголю, порушення заборони на торгівлю алкоголем в нічний час та споювання трускавчан в цілому на сесії ні обласної ні міської ради не розглядалися.

(Переглядів 32 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви