Щодо прийняття Закону України від 22.12.2011 року №4223

14.02.2012 | Filed under: Акценти

Верховна рада України 22.12.2011 року прийняла Закон України «Про  внесення змін до деяких законів України», який набирає чинності 12 квітня 2012 року (далі-Закон №4223).

Цей Закон усуває  багато колізійних норм у Законі України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» (далі – Закон про реєстрацію), що забезпечує ефективність реалізації  прав громадян у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Звертаємо увагу на деякі зміни в законі про реєстрацію, зокрема: зі статті 6, яка передбачає перелік повноважень державного реєстратора, виключена позиція щодо проведення резервування  найменувань юридичних осіб; до частини 10 статті 21 включено положення про те, що за одержання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (далі – ЄДР) при  включенні  відомостей  про діючих юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців плата не справляється; ч.15 ст. 29 викладена в такій редакції: «У разі проведення державної реєстрації змін до установчих документів, які пов’язані зі зміною відомостей про юридичну особу, які відповідно до цього Закону зазначаються у виписці з ЄДР, державний реєстратор крім документів, які передбачені частиною 14 цієї статті, додатково повинен видати (надіслати поштовим відправленням) заявнику виписку з ЄДР».

Ірина Наконечна, провідний спеціаліст реєстраційної служби

Трускавецького міського управління юстиції

(Переглядів 23 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви