Громадські приймальні Партії регіонів на Львівщині – найактивніші у Західній Україні

05.04.2013 | Filed under: Акценти

Громадські приймальні Партії регіонів у Львівській області є найбільш активними у Західній Україні. Це засвідчують результати моніторингу роботи громадських приймалень Партії регіонів за період 2012 року.

Зокрема, упродовж 2012 року до громадських приймалень Партії регіонів на Львівщині звернулось 12 тисяч 23 громадянина. Таким чином Львівська обласна організація Партії регіонів за кількістю звернень мешканців до її приймалень посіла дев’яте місце серед двадцяти чотирьох областей України. Найбільше звернень у приймальні Партії регіонів зафіксовано у Донецькій області (46 100 звернень), найменше – у приймальні Партії регіонів у Чернівецькій області (667).

«Загалом у Львівській області функціонує 34 громадські приймальні Партії регіонів. Громадяни можуть звернутися до нас за допомогою чи юридичною консультацією практично у кожному районному центрі області, а також у містах обласного підпорядкування», – розповідає перший заступник голови Львівської обласної організації Партії регіонів Віктор Рогов.

За його словами, найчастіше звернення громадян стосуються надання матеріальної допомоги, окрім цього чимало громадян звертаються за допомогою у вирішенні різноманітних господарських конфліктів, а також зі скаргами на органи місцевого самоврядування. «Ми намагаємось оперативно реагувати на усні та письмові звернення громадян та як-мінімум надавати їм юридичні консультації. Хоча наші партійці також активно працюють і щодо організації різноманітних благодійних заходів для малозабезпечених громадян, депутати місцевих рад звертаються в органи влади та правоохоронні органи із запитами, аби посприяти у вирішення різноманітних господарських конфліктів мешканцям області», – зазначає Віктор Рогов.

За його словами, активна робота громадських приймалень Партії регіонів у Львівській області сприяє тому, що громадяни, яким принаймні одного разу допомогли члени Партії регіонів, стають прихильниками партії, беруть участь у її заходах, а з часом вступають у партійні лави. «Тільки безпосередньою роботою з людьми ми можемо розвіювати міфи про нашу політичну силу, які роками нав’язували виборцям Львівської області наші політичні опоненти», – переконаний Віктор Рогов.

Прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів

(Переглядів 101 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви