Приватні інвестиції змінюють серце Трускавця

17.04.2020 | Filed under: Новини

На території, яка прилягає до центрального бювету курорту Трускавець, цього тижня розпочалися масштабні роботи з реконструкції. Про це інформує пресслужба Трускавецької міської ради. Результатом реконструкції стануть замощення площі перед бюветом гранітною бруківкою (основа – армований бетон), реставрація території під грибками, відновлення фонтану, заміна комунікацій, нове освітлення. В планах також реставрація даху і фасаду бювету. Всього проєкт передбачає роботи на 3 300 кв.м.

«Робота біля центрального бювету кипить. Знімається вся бруківка. Готується місце для зняття ґрунту під заливку армованого бетону, по якому встановиться нова гранітна бруківка. Старі гранітні сходи знімаються на реставрацію. Роботи виконуються якісно, адже інвестора цікавить надійність. Приватні інвестиції змінюють серце Трускавця», – зазначає міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, котрий щодня здійснює моніторинг.

Роботи виконуються за приватні кошти інвестора – нових власників ТОВ «Трускавецькі лікувальні води». Реконструкція площі перед центральним бюветом Трускавця продовжиться і після Великодніх свят, адже об’єм запланованих робіт грандіозний.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви