П’яні дебоші в Стебнику

29.06.2011 | Filed under: Некатегоризовано

На громадських засіданнях, сесіях та нарадах Стебницької міської ради неодноразово обговорювалося ситуацію щодо порушення місцевими хуліганами громадського порядку після 22-ї години. Аби припинити на центральних вулицях Стебника п’яні дебоші та розбірки міським головою Василем Пецюхом було видано розпорядження, аби не продавати алкогольні напої в нічний час (після 22-ї години). Розпорядження вступило в силу, але п’яні дебоші та крики не припинилися. А в літній період стебничанам від них взагалі немає спасу. Мало не щодня під вікнами будинків центральних вулиць не вщухає п’яна брудна лайка, яка після гучної музики «акомпанується» звуками пляшок, що б’ються добряче підігрітими алкоголем дегенератами з рекордною швидкістю. У вихідні та святкові дні п’яні оргії тривають до п’ятої години ранку.

А які видовища можна побачити з вікон будинків, що виходять на пам’ятник Великому Кобзареві Тарасові Шевченку? Спостерігаючи з вікна одного з будинків що знаходиться у центрі міста за забавами хуліганів, була шокована побаченим – розбиті пляшки біля підніжжя Кобзаря «підмочилися» сечею місцевих молодих п’яниць. Його приклад повторили інші… Я пошкодувала, що в той час не мала з собою відеокамери. Далі п’яниці почали перекривляти місцевих депутатів, викрикуючи націоналістичні гасла та виголошуючи п’яні промови, наче з трибуни… «присмачуючи» їх триповерховими матами. Згодом горе-оратори добрались до лавочок, які розташовані біля Будинку культури і з м’ясом вирвали з неї дощечку. А коли дещо не поділили – почали бити одне одному писки…

Направду, співчуваю довготерпеливим стебничанам, які мовчки зносять таке блюзнірство. Бо ж ніхто з мешканців центральних будинків не звертався до депутатів з колективною вимогою прийняти міри проти такого неподобства. Та й ніхто з правоохоронців не втручався в п’яні оргії, хоча відділ міліції знаходиться неподалік від центральної частини міста. І тільки двірникам щоранку додається зайвого клопоту: прибирати місто від свинства. А все могло би бути по-іншому, якби влада більше дбала за народ, а не за власні меркантильні інтереси…

Вікторія Лишик

(Переглядів 82 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви