Рік без зарплатні

13.03.2020 | Filed under: Новини

Члени чотирьох дільничних виборчих комісій у Дрогобицькому виборчому окрузі № 121 досі не отримали платню за роботу на дільницях під час ІІ туру президентських виборів. Дві Підбузькі, одна Дрогобицька та одна Трускавецька ДВК бездоганно виконали свою роботу, проте кошти за неї так і не отримали. Про це інформує наше власне джерело.

Члени ДВК висловлюють припущення, що гроші міг взяти хтось замість них шахрайським способом, адже в довідці про доходи з податкової ці суми вказані як нараховані та виплачені. Насправді ж люди цих грошей не отримали.

З цього питання відкрито кримінальне провадження, але від цього членам ДВК аж ніяк не легше. Не додає оптимізму і той факт, що члени ДВК в кримінальному провадженні не йдуть як потерпілі, а просто як опитані свідки.

21 квітня 2020 р. виповниться рік від дня голосування виборців у другому турі виборів Президента України, проте справа виплати належно зароблених зарплат членам кількох ДВК на Дрогобиччині так і не зрушила з мертвої точки. Люди готові подавати позов до суду, щоб захистити свої права та отримати зароблене. За рік часу проблему людей не змогли вирішити ні ЦВК, ні ОВК, ні обласна та районна влада, ні правоохоронні органи. Не змогли чи не захотіли, а просто відмахнулися від людей?

Серед потерпілих із Трускавця – члени ДВК № 461815 (ДЮСК «Спортовець»).

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви