Роман Ілик з великим відривом перемагає на Дрогобиччині – соціологічна група “Рейтинг”

08.10.2012 | Filed under: Публікації

Лідер Львівської “Батьківщини” Роман Ілик із великим відривом перемагає на Дрогобиччині: за даними Соціологічної групи “Рейтинг”, за нього готові проголосувати близько 32 відсотків виборців 121 Дрогобицького виборчого округу.

 

В узгодженого кандадита від Об’єднаної опозиції “Батьківщина” та партії “Свобода” Романа Ілика немає вираженого конкурента, адже усі його опоненти мають у кілька разів меншу підтримку. Зокрема, самовисуванець М.Задорожний – 12,6 %, кандидат від УДАРу Олесь Старовойт – 8,9 %, самовисуванець І.Курус – 8,1%.

 

Роман Ілик є найбільш впізнаваним політиком на Дрогобиччині – його знають близько 80% мешканців округу, та має найвищий рівень позитивного ставлення серед усіх кандидатів – близько 40%.

Лідером електоральних симпатій в 121 виборчому окрузі є партія ВО “Батьківщина”, за яку готові проголосувати близько 42 відсотків виборців. УДАР підтримують 21,3%, “Свободу” – 20,9%.

 

Соціологічне дослідження в одномандатному виборчому окрузі № 121 проводилось Соціологічною групою “Рейтинг” з 27 вересня по 4 жовтня 2012 року, вибіркова сукупність – 1000 респондентів. Це жителі міст Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стебник та сіл Дрогобицького району. Метод дослідження – особисте формалізоване інтерв’ю. Соціологічна група “Рейтинг” спеціалізується на проведенні соціологічних досліджень із дотриманням усіх міжнародних стандартів, затверджених кодексами ESOMAR та WAPOR.

 

Прес-центр Львівського регіонального виборчого штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина”

79005, м. Львів, e-mail: press@batkivshchyna.lviv.ua,  вул. І.Франка,16/4

тел. 050 516 43 80

(Переглядів 439 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви