Розпочався новий навчальний рік (+ фото)

02.09.2019 | Filed under: Публікації

Святом близнят можна назвати початок нового 2019-2020 навчального року у навчально-виховному комплексі «СЗШ №2-гімназія» м. Трускавця. Бо до трьох перших класів пішло кілька пар двійняток і одна пара трійняток. А всього лави школи-гімназії поповнило близько сотні першачків.

Свято Першого Дзвоника (День Знань) цьогоріч проходило 2 вересня. Годинна насичена програма виявилась дещо заскладною для окремих учнів, котрі мліли у спекотний передгрозовий час. В цілому ж свято було радісним і життєствердним, а оптимізму додавали ці разючі зміни, котрих зазнав зовнішній вигляд школи-гімназії за останні три літні місяці. Замість сірої коробки – красивий фасад з шатровим дахом. І видно, що роботи триватимуть й надалі. Приємні сюрпризи очікують на учнів також всередині школи – у класах, навчальних кабінетах, коридорах, їдальні.

Божого благословення спільно з дітьми, вчителями та батьками попросив, з напутнім словом виступив та на шкільну дорогу поблагословив отець-декан Петро Івасівка. До присутніх також зверталися щасливий батько двійняток-першокласниць, депутат Львівської обласної ради (фракція «Батьківщина»), голова правління ЗАТ «СГК «Дніпро-Бескид» Олександр Чебаненко, щасливий дідусь першокласника, голова МГО «Рада Старійшин» м. Трускавця, генеральний директор ГКК «Карпати» Лев Грицак, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, директор школи-гімназії Роман Гудзеляк. У їхніх виступах вчувалися щирі нотки гордості за 2 школу, радість від того, що незважаючи на негаразди в країні школа не просто утримується на плаву, а розвивається і дає можливості розвитку новим і новим поколінням юних трускавчан.

Перший дзвінок пролунав сьогодні не лише у трьох школах Трускавця. Новий навчальний рік, який розпочався з настанням календарної осені, для тисяч українців означає настання нового статусу – батьків школярів. Нова українська школа в новий навчальний рік вступає з новою міністром освіти, новим урядом, новими очікуваннями. Першачки мають навчатися аж 12 років, і є багато голосів проти такого нововведення, адже головне не тривалість навчання, а якість навчально-виховного процесу, не знання, а здобуті вміння та навички, не бали на ЗНО, а здоров`я дітей та їхнє вміння знайти своє місце у житті.

В цей день, на Свято Першого Дзвоника чутно лише найщиріші, найпрекрасніші побажання на адресу як першокласників, так і майбутніх випускників та всіх школярів. Нехай же всі вони збудуться, і цей новий навчальний рік буде плідним, радісним, щасливим та успішним для всіх. З Богом!

Володимир Ключак, фото Ігоря Ластовецького

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Оголошення: знайдено ключі
  25.11.2019 | 09:32

  В неділю, 24 листопада, після обіду була знайдена зв’язка ключів біля будинку № 72 на вул. Стебницькій у м. Трускавці. Власнику ключів прохання звертатися за тел. 067-977-82-12 (п. Уляна). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Повідомлення (0)На Сколівщині відбудеться фестиваль української середньовічної культури […]

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви