Рух «Чесно» працює чесно

29.07.2013 | Filed under: Некатегоризовано

У п’ятницю, 26 липня, у Дрогобичі відбулася прес-конференція Руху «Чесно у Дрогобичі». Вів її координатор Богдан Гринчишин, який заступив на цей пост з 1 липня. Всього в «Чесно у Дрогобичі» активно діє дев’ятеро громадян, з них на прес-конференції виступило семеро: Богдан Гринчишин, Михайло Ваврин, Петро Хорт, Ольга Єлізарова, Тарас Кучма, Олег Балог, Руслан Солонець. Кожен з них прозвітував про певну ділянку роботи, яку дрогобицький осередок «Чесно» провів у І півріччі 2013 р.

Активісти Руху «Чесно» здійснювали моніторинг діяльності міського голови Дрогобича, а також депутатів всіх рівнів – міської, обласної та Верховної рад. Звісно ж, що по обласній та Верховній радах моніторили діяльність обранців від Дрогобича – Тараса Курчика, Миколи Барана та Романа Ілика.

Було проведено 23 засідання, на яких розглянуто більше 80 питань і в т.ч. 6 звернень громадян; скеровано в різні інстанції 16 листів, отримано 9 відповідей, більшість з яких, на жаль, мають формальний характер. Представники «Чесно у Дрогобичі» брали участь у пленарних засіданнях сесій Дрогобицької міської ради, в роботі окремих депутатських комісій. «Чесно» змушував депутатів звітувати перед громадою, що роблять вони вкрай неохоче, хоча цього і вимагають норми чинного законодавства України.

Як було сказано на прес-конференції, активна позиція дрогобицького осередку руху «Чесно» дає позитивний результат – покращилася явка депутатів, відбулися звіти окремих депутатів та депутатських фракцій, створена тимчасова виїзна комісія з числа депутатів Львівської обласної ради. Але є ще над чим працювати – по сьогодні не прозвітував перший заступник мера Дрогобича Олександр Коростильов, не вдається домогтися поіменного голосування і депутати міської ради продовжують ховатися за колективною безвідповідальністю.

Найбільш конкретними були виступи Михайла Ваврина та Петра Хорта, які чітко та по пунктах проаналізували теми своїх доповідей. А виступ Ольги Єлізарової подаємо повністю (нижче, в додатку), адже він був досить цікавий та змістовний.

Нудьгу дещо розвіяло запитання журналіста Анатолія Власюка щодо теми судимості Руслана Солонця, одного з представників Руху «Чесно в Дрогобичі». Очевидно, тверда та непоступлива позиція цього журналіста викликає намагання знайти компромат на нього, дискредитувати п. Солонця в очах громадськості.  Якщо коротко, то Руслан Солонець підтвердив, що був заарештований за участь в акції «Україна без Кучми», і йому дали три роки умовно. Інша історія стосувалася провокації з нападом на засідання якогось проросійського товариства, де в гущі подій власне як журналіст опинився Руслан Солонець. Втім, Руслан Анатолійович запевнив присутніх, що йому не соромно за ці сторінки життя, а навпаки, він гордиться ними.

Окрім представників Руху «Чесно в Дрогобичі» перед журналістами виступив і депутат Львівської обласної ради Осип Магур. Окрім дрогобицьких питань депутат торкнувся і архіважливої теми для Трускавця – повідомив про плани скоротити площу курортного парку з 72 гектарів до 50 гектарів. Звичайно, що у нас немає сумніву, що ці землі підуть під забудову. До яких наслідків це може призвести у плані збереження «Нафтусі», навіть не хочеться прогнозувати.

Володимир Ключак

До теми. В Рух «Чесно у Дрогобичі» влилася «свіжа кров»

Нещодавно в місті Котермака проходив звіт діяльності Руху «Чесно в Дрогобичі» (останніх три місяці координатором Руху був «чесноківець» Михайло Ваврин, а з першого липня булаву координатора «успадкував» Богдан Грінчишин). Приємно відзначити те, що на останньому засіданні був присутній депутат Львівської обласної ради, член комісії, що розглядатиме діяльність Дрогобицької міської ради з питань корупції та порушень чинного законодавства України, «свободівець» Осип Магур. Вдвічі приємно, що до чоловічого колективу дрогобицьких «чесноківців» приєдналася активна політична та громадська діячка Ольга Єлізарова, як кажуть у народі – до гурту «влилася свіжа кров». П. Ольга провела чималий об’єм роботи, проаналізувавши діяльність депутатського корпусу на пленарних засіданнях сесій Дрогобицької міської ради.

Учасники Руху «Чесно в Дрогобичі» звітували про свою роботу за перше півріччя 2013-о року (доповідач Михайло Ваврин). Йшлося про те, що у першому півріччі 2013 року активісти Руху ЧЕСНО здійснювали моніторинг діяльності Дрогобицького міського голови, депутатського корпусу міської ради, частково депутатів обласної ради Миколи Барана, Тараса Курчика та народного депутата України Романа Ілика. Активістами Чесно за перше півріччя поточного року було проведено 23 засідання, на яких розглянуто більше 80-и питань та звернень громадян (загалом в різні інстанції скеровано 16 листів, отримано 9 відповідей, більшість з відповідей, на жаль, мають формальний характер). Для здійснення спостережень роботи постійних комісій ради за кожною з 7-ми комісій були закріплені представники ЧЕСНО.

Прикро, що жодного разу, як відзначив Михайло Васильович, за свою діяльність ні на сесіях, ні перед громадою міста не звітував перший заступник міського голови Дрогобицької міської ради Олександр Коростельов. Найбільше пропустили сесійних засідань депутати О. Лешко, Р. Муль та І. Пудлик (5 засідань). Л. Тертека та М. Петруняк серед рейтингу депутатів-прогульників займають друге місце (ними пропущено 4 сесійних засідання). Разом з тим, попри формальну присутність на сесіях близько 60 % депутатів не беруть участі у підготовці та розгляді питань на пленарних засіданнях і є статистами або просто голосувальниками.

Як відзначив Богдан Грінчишин, не брали участі в роботі міських сесій запрошені депутати обласної ради Микола Баран і Тарас Курчик – мабуть, справи дрогобицькі їх не цікавлять. Тільки на 2-ох засіданнях (про що доповів учасникам Петро Хорт), були присутні помічники народного депутата України Романа Ілика; а їх є аж 24. Прозвітували перед виборцями за 2012 рік депутати М. Ваврин, В. Возняк, М. Шеремета, Ю. Яцків, Б. Звір (після звернення виборців і Руху ЧЕСНО до прокуратури), Р. Муль (через газету, а не наживо), а також дві фракції депутатів «Пора» (В. Кулина, М. Походжай, Я. Сушко М. Шеремета); «Батьківщина» (М. Ваврин, М. Лужецький, Б. Недбальський, Р. Пукало). Не створили фракцій у міській раді депутати таких політичних сил: «Сильна Україна» – 8 депутатів, «УДАР» – 2 депутати, «Захисники Вітчизни» – 3 депутати, КУН – 2 депутата. Таким чином, вони намагаються уникнути політичної відповідальності й вводять в оману виборців.

Не звітувалися жодного разу депутати обласної ради Микола Баран, Тарас Курчик (м. Дрогобич) і Михайло Сендак (Дрогобицький район).

Порушуючи закон, сесія Дрогобицької міської ради не проголосувала за проект рішення про встановлення орієнтованих термінів звітів депутатів міської ради, який був внесений постійною комісією з питань регламенту. За цей проект не голосував сам міський голова і більша частина депутатів ради, які орієнтовані на міського голову Дрогобича Олексія Радзієвського. Міська влада уникає звіту фракції «Батьківщина», який відбувся 29 травня поточного року і на якому депутатам-«батьківщинцям» дрогобичани кричали: «Ганьба!» (особливо голові земельної комісії Романові Пукало, колишньому опозиціонерові Олексієві Радзієвсько, зрадникові Михайлові Лужецькому та горе-керівникові КП ЖЕО Богданові Недбальському). Як прикро, що вже звичною практикою (модель взята з основи захисту провладного «тіла» граду стольного Києва) для влади стало охороняти свої «великі» збори , – сесії, чи наради місцевого керівного апарату, – посиленими нарядами міліції і спецзагоном «БЕРКУТ», як це було 20 лютого 2013 року.

Фактично, як відзначили «чесноківці», дрогобицькою владою не використовується механізм поіменного голосування з найбільш важливих питань. Тільки 9 депутатів підтримали поіменне голосування по питанню передачі шкільного стадіону як земельної ділянки біля ЗОШ №8 Дрогобицькому педуніверситету.

Продовжується практика виділення земельних ділянок під ведення садівництва у місті обласного значення з наступною зміною цільового призначення. На останній сесії міської ради 10 липня 2013 року депутати прийняли рішення про зміну цільового призначення з ведення садівництва та городництва. «ЧЕСНО» в Дрогобичі припускає, що такі дії міської ради під керівництвом Дрогобицького міського голови з великою ймовірністю є маніпулятивно-шахрайськими, які ведуть до «розбазарювання» міського земельного фонду, недопоступлення коштів до міського бюджету посадових осіб Ратуші.

Порушуючи чинне законодавство та регламент ради, негативною нормою, стало включення до порядку денного сесії питань з голосу – тих питань, які треба швидко «протягнути». Так на другому пленарному засіданні 33-ї сесії міської ради вже до затвердженого порядку денного було включено 7 питань, в тому числі два питання, які вже розглядались на першому пленарному засіданні і не набрали необхідної кількості голосів через те, що був відсутній міський голова. На другому засіданні під пильним оком О. Радзієвського усе, «підчислили» і успішно проголосували, навіть ті 4 питання, які не розглядалися в профільних комісіях. З цього приводу дрогобицькими «часноками» було підготовлено звернення до прокурора міста, тимчасової контрольної комісії Львівської обласної ради для вжиття відповідних заходів.

«Чесноківець» Тарас Кучма аналізуючи діяльність народного депутата Романа Ілика, акцентував увагу на тому, що в історії нашого регіону – це єдиний депутат, до якого можна звернутися на пряму (безпосередньо), і розповісти йому про свої проблеми, біль та горе. Але, разом з тим, у Романа Романовича, на жаль, здебільшого фігурують формальні відписки та формальні результати. Не всі питання діяльності Романа Ілика висвітлюються у ЗМІ.

На засідання був запрошений колишній активний «чесноківець» Тарас Демко, який обсервував прес-конференцію своїм пильним оком, відзначивши, що на сьогодні серед влади Дрогобича йде пряме ігнорування інтересами громади міста та порушення прав і свобод територіальної громади.

Резонансним під час прес-конференції Руху «Чесно У Дрогобичі» було повідомлення відомого на Дрогобиччині журналіста Анатолія Власюка про те, що один з «чесноківців» за часи президентства Леоніда Кучми був засуджений до 3-х років позбавлення волі. Журналіст Руслан Солонець, про якого йшла мова, зміг лише сказати в соє оправдання, що його в той буремний час переслідувань свободи слова на Україні просто «підставили». Прикрий інцидент відбувся в часи, коли Україну трясло від багатотисячних мітингів «Україна без Кучми». Правоохоронці «пов’язали» Руслана Солонця, як одного з мітингувальників та ініціаторів свободи слова. Завдяки старанню відомого політичного та громадського діяча Степана Хмари, родині самого п. Руслана, його вдалося визволити з рук правоохоронної системи державного правління провладної більшості. Та, найбільше далося взнаки клопотання Гельсінської Правозахисної групи, завдяки якій п. Руслан відсидів в ув’язненні лише три місяці, після чого Руслан Солонець був включений до списку політв’язнів Сучасної Доби. Саме так він висловився на прес-конференції Руху «Чесно». Чим він, як поважаний «чесноківець» дуже пишається, і про що він розповів одразу ж, як вступив до лав Руху «ЧЕСНО». Як вдалося з’ясувати з власних джерел, брати Капранови, про які висловлювався на прес-конференції Руслан Солонець, навряд чи мали в той час вагомий політичний вплив, і не дуже то їх і слухали у владних кабінетах, коли вони, як стверджує п. Руслан, клопотали про його визволення з ув’язнення. Наводить на роздуми також і той факт, що колишній ув’язнений режиму Кучми журналіст Руслан Антоник відсидів за те, що його «підставили» правоохороні органи більшість терміну позбавлення волі. І завдяки сприянню головного консультанта Верховної Ради України Павла Барнацького та політичної сили ВО «Батьківщина», радіоведучого Руслана Антоника після довготривалих ходінь по муках матері ув’язненого, нарешті випустили на волю. Та п. Солонця, здавалося б, лиха доля оминула стороною… За які такі заслуги?.. Та про це та інше, згодом повідомить у своєму журналістському розслідуванні відомий опозиційний журналіст Анатолій Власюк.

Депутат Львіської обласної ради, «свободівець» Осип Магур відзначив, що йому дуже прикро, з того, що Дрогобицька «Свобода» до сьогоднішнього дня не звітувала за свою діяльність перед громадою міста. І він прикладе максимум зусиль, аби виправити таке недоопрацювання дрогобицьких «свободівців».

Вікторія Лишик, «ЛайфІнфо»

Додаток № 1. Прес-реліз

Громадський рух “Чесно в Дрогобичі” є добровільним об’єднанням активних і небайдужих громадян, мешканців Дрогобиччини, які згуртувалися на вимогу виклику часу, обставин та подій, які відбуваються в Україні і, зокрема, на Дрогобиччині. Метою Руху є спостереження і моніторинг діяльності органів місцевого самоврядування, як-от, Дрогобицької міської ради, депутатів усіх рівнів на території Дрогобиччини. Діяльність Руху «Чесно» спрямована на побудову громадянського суспільства в Україні та утвердження демократичних засад у стосунках влади і народу.

У 1-му півріччі 2013 року активісти Руху «Чесно» здійснювали моніторинг діяльності Дрогобицького міського голови, депутатського корпусу міської ради, частково депутатів обласної ради М. Барана, Т. Курчика та народного депутата України Р. Ілика.

Нами було проведено 23 засідання, на яких розглянуто більше 80 питань і в т.ч. 6 звернень громадян.

Скеровано в різні інстанції 16 листів, отримано 9 відповідей. Більшість відповідей, на жаль, мають формальний характер.

Діяльність Дрогобицької міської ради. Відбулось 6 сесій ради, 7 пленарних засідань, в т. ч. 1 позачергова сесія. Одного разу в один день було проведено 2 сесії (20 лютого – позачергова і чергова). Майже на всіх засіданнях були присутні представники Руху «Чесно». Для здійснення спостережень роботи постійних комісій ради за кожною з 7-ми комісій були закріплені представники «Чесно».

Наслідком моніторингу Рухом «Чесно» покращилася відвідуваність депутатами пленарних засідань, у середньому на сесіях присутні ~ 40 депутатів (80% складу). Найбільше пропустили засідань сесій такі народні обранці:

по 5 засідань: О. Лешко, Р. Муль, І. Пудлик;

по 4 засідання: Л. Тертека, М. Петруняк.

Разом з тим попри формальну присутність на сесіях близько 60% депутатів не беруть участі в підготовці та розгляді питань на пленарних засіданнях і є статистами або просто голосувальниками. Не брали участі в роботі міських сесій запрошені депутати обласної ради Микола Баран і Тарас Курчик – мабуть справи дрогобицькі їх не цікавлять. Тільки на 2-х засіданнях були присутні помічники народного депутата Романа Ілика, а їх є аж 24.

Звіти депутатів. Прозвітувалися перед виборцями за 2012 рік М. Ваврин, В. Возняк, Б. Пристай, М. Шеремета, Ю. Яцків, Б. Звір (після звернення виборців і Руху ЧЕСНО до прокуратури), Р. Муль (через газету, а не наживо), а також 2 фракції депутатів:

-“Пора” (В. Кулина, М. Походжай, Я. Сушко, М. Шеремета);

-“Батьківщина” (М. Ваврин, М. Лужецький, Б. Недбальський, Р. Пукало).

Не створили фракцій у міській раді депутати таких політичних сил: “Сильна Україна” – 8 депутатів, “УДАР” – 3, “Захисники Вітчизни” – З, “КУН” – 2. Таким чином вони намагаються уникнути політичної відповідальності й вводять в оману виборців.

Не звітувалися жодного разу депутати обласної ради Микола Баран, Тарас Курчик (м. Дрогобич) і Михайло Сендак (Дрогобицький р-н).

Порушуючи закон, сесія Дрогобицької міської ради не проголосувала за проект рішення про встановлення орієнтовних строків звітів депутатів міської ради, який був внесений постійною комісією з питань регламенту. За цей проект не голосував сам міський голова і більша частина депутатів ради, які орієнтовані на О. Радзієвського. Міська влада уникає відповідальності перед громадою міста і не хоче зустрічатися з нею. Особливо після “гарячого” звіту фракції “Батьківщина”, який відбувся 29 травня 2013 року і на якому депутатам-“батьківщинцям” дрогобичани кричали: “ГАНЬБА!” Тому вже звичною практикою для влади стало охороняти свої “великі збори” – понеділкові наради і сесії посиленими нарядами міліції і спецзагоном “БЕРКУТ”, як це було 20 лютого 2013 року.

Фактично не використовується механізм поіменного голосування з найбільш важливих питань. Тільки 9 депутатів підтримали поіменне голосування по питанню передачі шкільного стадіону як земельної ділянки біля ЗОШ №8 – Дрогобицькому педуніверситету.

Продовжується практика виділення земельних ділянок під ведення садівництва у місті обласного значення з наступною зміною цільового призначення. На останній сесії міської ради 10 липня 2013 року депутати прийняли рішення про зміну цільового призначення з ведення садівництва на ведення індивідуального будівництва 34-м особам, а це 3,40 га землі. Рух «Чесно» в Дрогобичі» припускає, що такі дії міської ради під керівництвом Дрогобицького міського голови з великою ймовірністю є маніпулятивно-шахрайськими, які ведуть до “розбазарювання” міського земельного фонду, недопоступлення коштів до міського бюджету та незаконного збагачення окремих посадових осіб Ратуші.

Порушуючи чинне законодавство та регламент ради, негативною нормою стало включення до порядку денного сесії питань з голосу – тих питань, які треба швидко “протягнути”. Так на другому пленарному засіданні З 3-ї сесії міської ради вже до затвердженого порядку денного було включено 7 питань, в тому числі два питання, які вже розглядались на першому пленарному засіданні і не набрали необхідної кількості голосів через те, що був відсутній міський голова. На другому засіданні під пильним поглядом Радзієвського усе “підчистили” і успішно проголосували, навіть ті 4 питання, які не розглядалися в профільних комісіях. З цього приводу нами підготовлено звернення до прокурора міста, тимчасової контрольної комісії Львівської обласної ради для вжиття відповідних заходів.

Рух «Чесно» в Дрогобичі» звертає увагу громади міста на постійні уникнення та відмови від звіту “неполітичної особи та великого господарника і менеджера” – першого заступника міського голови Олександра Коростильова, який жодного разу не звітував навіть на “бутафорному” звіті під час сесії міської ради.

Рух «Чесно» в Дрогобичі» закликає дрогобицьку громаду до більшої активності у захисті своїх прав та громадському контролі діяльності обраної нами влади!

Довідково: громадський рух «Чесно» в Дрогобичі» виник 26 квітня 2012 року як складова частина всеукраїнського руху «Чесно» напередодні парламентських виборів в Україні 2012 року. Членство в русі – нефіксоване. Першим координатором «Чесно» в Дрогобичі» до виборів був, тепер уже колишній “чеснівець”, Святослав Сурма. Опісля його замінив, теж уже колишній “чеснюк”, Тарас Демко. З 1 січня 2013 року щоквартально відбувається автоматична зміна координатора по алфавітному порядку. Вже почергово координували рух Олег Балог і Михайло Ваврин. З 1 липня координує «Чесно» в Дрогобичі» Богдан Гринчишин.

Прес-служба Громадського Руху «Чесно в Дрогобичі»

Додаток № 2. Додаток до прес-релізу Громадського руху «Чесно в Дрогобичі»

Впродовж останнього року у Дрогобичі відбуваються події, безпрецедентні у своєму нехтуванні правами дрогобичан.

Спроба закриття трьох шкіл, руйнування стадіону по вулиці Спортивній, передача в постійне користування Дрогобицькому державному педагогічному університетові, як земельної ділянки, стадіону по вулиці Симоненка, примусове переселення підприємців з ринку Пилипа Орлика, безоплатна передача Молочного ринку приватній структурі, хаотична забудова Дрогобича малоестетичними магазинами, які руйнують архітектурне обличчя міста, масове розбазарювання земель під садівництво, яке через деякий час перетворюється у будівництво, присутність спецпідрозділів МВС «Беркут» та кількох десятків міліціонерів на сесіях та оперативних нарадах в Ратуші – це те, з чим вже миритися не можна.

Вчителі, підприємці, жителі перед вікнами яких будують МАФи, просто небайдужі громадяни об’єднюються та шукають механізмів зміни. Перше, що усвідомлюють люди – це те, що дії депутатів Дрогобича ідуть в розріз з потребами громади. Небажання звітувати перед виборцями, відмова голосувати поіменно, ігнорування під час голосування вимог громади, яка присутня в залі, прогули пленарних засідань – реалії сьогоднішнього депутатського корпусу. Більшість дрогобичан усвідомила, що депутатська більшість зрадила їх інтереси в обмін на посади, земельні ділянки та МАФи, і лише одиниці відстоюють їхні інтереси.

На останньому, 33 пленарному засіданні дрогобицької міської ради, рух Чесно монітори* 2 питання:

Перше: Про затвердження матеріалів проектів землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки – 34 земельним ділянкам, які були виділені під садівництво змінили цільове призначення на будівництво.

Друге: Про передачу у постійне користування земельної ділянки по вул. Симоненка 5 (реально-стадіон біля ЗОШ №8) Дрогобицькому державному педагогічному університету. Громада вулиці Симоненка категорично заперечувала проти цього рішення. Депутат, обраний від цього мікрорайону, Роберт Хомин, якого збори мешканців зобов’язали виступити зі зверненням на сесію не просто з’явився, і про причини відсутності активістів вулиці не повідомив.

Під час пленарного засідання у ході дискусії депутати показали свою необізнаність та небажання обстоювати інтереси громади. Хоча звернення було від громади мікрорайону, які вважають стадіон своєю рекреаційною зоною, депутати Панькевич Л. та Возняк В. виступили з промовою неможливості обслуговування стадіону школою. Тюска В. вимагав від мешканців мікрорайону пропозицій облаштування стадіону, що означає, що він плутає обов’язки влади та громади. Розлуцький І. нагадав, що 3 роки тому стадіон хотіли забудовувати і депутати попереднього скликання не дали цього зробити. Це викликає запитання чому тепер стадіон фігурує як вільна земельна ділянка і де поділись документи на стадіон? Дискусія була перервана О. Радзієвським який поставив питання на голосування. Всупереч волі громади депутати проголосували за передачу стадіону, як вільної земельної ділянки ДДПУ.

За проголосували: О. Радзієвський, О. Буга, С. Гориславський, В. Возняк, Г. Дівчур, І. Ільницький, І. Лепкий, М. Лужецький, О. Мельник, Т. Метик, Б. Недбальський, Б. Николаїшин, Л. Панькевич, Б. Пристай, І. Розлуцький, Р. Росоха, Ю. Росоха, М. Рупняк, П. Сушко, В. Танчук, В. Тюска, С. Федак, І. Хом’як, Р. Шагала, А. Шевкенич, М. Шеремета, А. Янів. Проти М. Ваврин, О. Хрущ, В. Котула. Утримався Р. Курчик.

Хоча мешканці мікрорайону вимагали поіменного голосування по стадіону, за поіменне голосування висловились лише 9 депутатів. Серед них: Л. Панькевич, Б. Пристай, М. Ваврин, В. Котула, О. Хрущ, М. Шеремета, М. Рупняк, Р. Курчик.

Неможливість «достукатися» до місцевих депутатів змусила небайдужих дрогобичан звернутися до Львівської обласної ради і вимагати створити комісію для вивчення фактів зловживань правами громади в Дрогобичі. Вчителі та батьки ЗОНІ №8, підприємці, просто небайдужі громадяни пікетували Облраду 2 квітня, їздили на всі пленарні засідання, неодноразово особисто спілкувалися з Головою облради та депутатами, і таки добились створення тимчасової виїзної комісії з депутатів Обласної ради.

За останні 3 місяці ми переконалися, що на обласному рівні дрогобичан захищати нікому. Наприклад, депутат Обласної ради Т. Курчик, заявив, що нічого не чув про проблеми в Дрогобичі, бо до нього ніхто не звертався письмово, а М. Задорожній прямо сказав, що допомагати ЗОШ №8 (в якій половина дітей – мешканці району) не буде. До речі, депутати Обласної ради від Дрогобича участі в громадське- політичному житті не беруть, масових заходів не відвідують, на сесіях міської ради не бувають, про свою роботу не звітують.

Право дрогобичан на виїзну комісію відстояв депутат Осип Магур, і тепер, під його головуванням, комісія з депутатів облради працює по вул. Шевченка, 2, за тел. 097 154 6918. Члени комісії: Михайло Задорожний, Олександр Чебаненко, Микола Баран, Іван Горон, Юрій Зірченко, Ігор Стефанишин.

На початок роботи комісії багато людей вирішило звернутись зі своїми проблемами до депутатів обласної ради. Тому прикро констатувати факт, що депутати нашого регіону Задорожний Михайло, Баран Микола, Чебаненко Олександр висловлювались проти особистого прийому громадян та всіляко намагались розглянути якомога менше питань, які турбують дрогобицьку громаду. Але незважаючи на супротив таких горе- обранців громада Дрогобича таки відстояла свої права на особисті звернення і надалі заставить комісію відстоювати інтереси громадськості.

А Рух «Чесно» продовжує моніторинг депутатів Львівської обласної ради і буде відмічати результати голосувань по життєво важливих питаннях.

А дрогобичани повинні усвідомити, що без громадської активності та контролю над депутатами ми і надалі приречені на замкнене коло – солодкі обіцянки наших обранців перед виборами та гіркого розчарування від їх роботи опісля.

Ольга Єлізарова, член Руху «Чесно в Дрогобичі»

(Переглядів 388 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

  • None found

Оголошення ТВ

  • Запрошуємо на роботу
    05.01.2023 | 16:23

    Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

  • Запрошуємо вивчати англійську мову!
    26.08.2022 | 15:47

    Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

  • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви