Руслан Козир легенько «наїхав» на ЗАТ «Трускавецькурорт»

24.09.2012 | Filed under: Новини

Під час понеділкової наради 24 вересня міський голова Трускавця Руслан Козир зазначив, що «у суботу ЗАТ «Трускавецькурорт» загородив нам майданчик… На кожній нараді у ЗАТ вони кажуть, що міська рада, міська влада їм заважає». Очевидно, має Руслан Ярославович доброго інформатора в ЗАТ «Трускавецькурорт», якщо знає, що говориться на кожній нараді в ЗАТі.

Уточнимо, що мова йде про майданчик навпроти міської ради, де трускавецький мер планував встановити новий пам’ятник Франку. ЗАТ «Трускавецькурорт» натомість має своє бачення, як облаштувати територію навколо нового комплексу «Міротель». Спорткомплекс всередині «Міротелю» ніяк не можна ввести в експлуатацію власне через протидію у стінах трускавецької мерії, інформує наше власне джерело в ЗАТ «Трускавецькурорт». А влада міста забракувала проект, який Товариство вже було готове втілювати в життя і витратило на нього досить велику суму коштів. Скульптора Самотоса та архітектора Каменщика для виготовлення пам’ятника Франку теж ЗАТ «Трускавецькурорту» нав’язують саме у стінах мерії, хоча в них був дешевший та кращий варіант пам’ятника.

Мер Трускавця зазначив, що є інформація і її потрібно поновити, як «вони» відносяться до багатств міста, тобто надр і які вони є роботодавці для своїх працівників. За приклад того, що Товариство не виконує своїх зобов’язань перед містом, Руслан Ярославович назвав вулицю Шевченка, на якій затівці «зруйнували пішохідні доріжки, хідник». Мер висловився образно про ЗАТ «Трускавецькурорт»: «Люди показують своє обличчя, яке воно є».

(Переглядів 180 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви