Руслан Козир легенько «наїхав» на ЗАТ «Трускавецькурорт»

24.09.2012 | Filed under: Новини

Під час понеділкової наради 24 вересня міський голова Трускавця Руслан Козир зазначив, що «у суботу ЗАТ «Трускавецькурорт» загородив нам майданчик… На кожній нараді у ЗАТ вони кажуть, що міська рада, міська влада їм заважає». Очевидно, має Руслан Ярославович доброго інформатора в ЗАТ «Трускавецькурорт», якщо знає, що говориться на кожній нараді в ЗАТі.

Уточнимо, що мова йде про майданчик навпроти міської ради, де трускавецький мер планував встановити новий пам’ятник Франку. ЗАТ «Трускавецькурорт» натомість має своє бачення, як облаштувати територію навколо нового комплексу «Міротель». Спорткомплекс всередині «Міротелю» ніяк не можна ввести в експлуатацію власне через протидію у стінах трускавецької мерії, інформує наше власне джерело в ЗАТ «Трускавецькурорт». А влада міста забракувала проект, який Товариство вже було готове втілювати в життя і витратило на нього досить велику суму коштів. Скульптора Самотоса та архітектора Каменщика для виготовлення пам’ятника Франку теж ЗАТ «Трускавецькурорту» нав’язують саме у стінах мерії, хоча в них був дешевший та кращий варіант пам’ятника.

Мер Трускавця зазначив, що є інформація і її потрібно поновити, як «вони» відносяться до багатств міста, тобто надр і які вони є роботодавці для своїх працівників. За приклад того, що Товариство не виконує своїх зобов’язань перед містом, Руслан Ярославович назвав вулицю Шевченка, на якій затівці «зруйнували пішохідні доріжки, хідник». Мер висловився образно про ЗАТ «Трускавецькурорт»: «Люди показують своє обличчя, яке воно є».

(Переглядів 180 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви