Що планує Уличне на найближчі три роки

16.01.2019 | Filed under: Новини

У Дрогобицькому районі розпочалися засідання Рад регіонального розвитку населених пунктів. Як інформує прес-служба Дрогобицької РДА, перше засідання, у якому взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба, відбулося вчора, 15 січня, в с.Уличне. Про зроблене в селі за останні три роки присутніх інформував сільський голова Святослав Стефанків. Уличненський сільський голова мав про що доповідати, адже протягом звітного періоду сільській раді за підтримки райдержадміністрації, облдержадміністрації та активу села вдалося зробити чимало. Лише протягом 2018 р. в Уличному реалізовано декілька масштабних проектів. Це, насамперед, — реконструкція нежитлової будівлі під дитячий садочок із ДФРР, вартість якого становить понад 11973,9 тис. грн. Було реалізовано два мікропроекти: капітальний ремонт місцевої школи (заміна підлоги) та капітальний ремонт народного дому. В минулому році також проведено реконструкцію водопровідних мереж на вул. Садова.

На 2019-2021 роки планується:

– капітальний ремонт даху та утеплення фасаду школи;

– капітальний ремонт шкільної котельні;

– будівництво локальних очисних споруд, системи централізованого каналізування та водовідведення;

– облаштування зон відпочинку з велодоріжками;

– укріплення берегів та руслорегулюючі роботи на р. Колодниця;

– капітальний ремонт дороги Уличне — Зимівки;

– капітальний ремонт та заходи з енергозбереження в приміщенні бібліотеки;

– встановлення вуличного відеоспостереження.

Серед проблем, які були озвучені мешканцями, – заміна аварійних електроопор вуличного освітлення та забезпечення гарячого харчування у школі.

Засідання Рад регіонального розвитку населених пунктів Дрогобиччини продовжиться. Сьогодні, 16 січня, відбудеться Рада регіонального розвитку Доброгостівської сільської ради.

(Переглядів 127 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви