Щоб Україна була могутньою та процвітаючою!

20.05.2011 | Filed under: Некатегоризовано

У Трускавці 18 травня проходило масштабне святкування 20-ліття діяльності Товариства сприяння обороні України (ТСОУ). Нагадаємо, що 26 вересня 1991 року VII (позачерговий) з’їзд Оборонного товариства прийняв рішення про створення ТСО України, оголосивши його правонаступником ДТСААФ УРСР. 10 жовтня 1991 року Всеукраїнське громадсько-патріотичне і спортивно-технічне об’єднання громадян було зареєстроване Міністерством юстиції України (свідоцтво №131), 26 листопада затверджено прапор та емблему ТСО України. На сьогодні Кримська республіканська, 24 обласні, Київська і Севастопольська міські організації об’єднують більше 13 тисяч первинних осередків, які налічують в своїх рядах майже 2 млн. громадян України. 541 навчальний заклад Товариства, в тому числі 9 коледжів і технікумів, готує фахівців за 35 напрямками. За роки незалежності підготовлено близько 500 тисяч спеціалістів для Збройних Сил України, отримали робітничі професії 5 млн. громадян. В ТСО України культивуються понад 20 технічно-прикладних видів спорту, якими займаються майже 300 тисяч чоловік. За останні 20 років вихованці спортивних закладів Товариства здобули на чемпіонатах світу та Європи 1120 золотих, 1076 срібних та 847 бронзових медалей. ТСОУ взаємодіє з органами влади, громадськими організаціями і трудовими колективами, представляє інтереси членів Товариства в органах влади і громадських організаціях, проводить заходи з військово-патріотичного виховання молоді.

Про всі ці факти з історії ТСОУ його учасникам нагадали під час головних урочистостей на центральній сцені Трускавця. Під теплим весняним сонечком гості свята очікують на урочисте відкриття святкування 20-ліття ТСОУ. І ось, під звуки військового духового оркестру на сцену виходить ведуча Зоряна Петрас і запрошує до слова Віктора Миколайовича Тімченка – голову ТСОУ. Віктор Миколайович говорить коротке привітальне слово і сходить поближче до людей – щоб розповісти про діяльність ТСОУ, про здобутки та досягнення, щоб нагородити активних його учасників. Серед нагороджених – генеральний директор санаторію “Карпати” Лев Грицак (відзнака від Міністерства у справах сім’ї, молоді ті спорту та почесний нагрудний знак). До речі, це вже друга висока нагорода для Лева Ярославовича за останній місяць – нещодавно йому було присвоєно звання заслужений діяч мистецтв України. Вітальне слово від голови Львівської ОДА Михайла Цимбалюка зачитує начальник обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Майборода.

Влада нашого міста не погодилася надати для цих заходів сцену, тож її довелося орендувати в Дрогобичі. Але це був лише чи не один прикрий випадок і організатори святкувань не акцентували на ньому увагу – навпаки, грамотою нагородили начальника відділу культури ТМР Світлану Ковальчин, а мера Руслана Козира – іменним годинником. Проте найбільш теплі слова вдячності від гостей зліту ТСОУ лунали на адресу двічі міського голови Трускавця, активного члена ТСОУ, учасника експедиції на Полярний полюс Лева Грицака. Лев Ярославович удостоївся такої поваги та пошани ще й тому, що саме з його ініціативи Урочисті збори ТСОУ проходили на Західній Україні, в нашому Трускавці і це є теж ще один його вклад у справу промоції курорту.

Гості зльоту зупинилися в санаторії “Карпати”, саме в конференц-залі цього одного з кращих санаторіїв Трускавця пройшла і звітна конференція ТСОУ. В цей час в курортному парку міста було розгорнуто виставку судномоделей, авіамоделей, мототехніки тощо. Трускавчани та гості міста мали можливість подивитися і на запуски авіамоделей, а завершилася програма святкувань концертом Західного територіального центру військово-музичного мистецтва. Участь в концертній програмі взяли і вихованці трускавецької дитячої школи мистецтв – із двома танцювальними композиціями виступив хореографічний ансамбль “Золоті діти”.

Україна буде могутньою та процвітаючою державою – і це не просто слова, це віра, яку члени ТСОУ підкріплюють своїми ділами. “Ми виховуємо патріотів!” – девіз ТСОУ, який варто запозичити всім політичним силам нашої держави. Запозичувати і втілювати в життя, як це робить Товариство сприяння обороні України під керівництвом Віктора Миколайовича Тімченка.

Володимир Ключак

(Переглядів 44 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви