Сенсація! Дрогобицька громада має у Трускавці земельну ділянку площею 7 гектарів (плюс відео)

12.05.2016 | Filed under: Публікації

Однією із “родзиночок” сьогоднішнього сесійного засідання Дрогобицької міської ради став виступ депутата Дрогобицької районної ради, голови фракції “Громадянська позиція”, дрогобичанина Ігоря Гука про афери з земельною ділянкою працівника Дрогобицької міської ради.

– Під час роботи над бюджетом Дрогобицького району за 2016-й р. я з’ясував, що одним із великих користувачів земельних ділянок у Дрогобицькому районі є міське комунальне підприємство м. Дрогобича, а саме комунальне підприємство „Управління капітального будівництва” Дрогобицької міської ради, керівником якого є пан Василь Бохонок. На моє депутатське звернення п. Бохонок дав мені відповідь, що його підприємство має в користуванні земельну ділянку 7,37 га і надав мені копію державного акту на цю землю. Ця земля знаходиться у Трускавці. Це означає, що Дрогобицька громада має майже 8 гектарів землі у Трускавці. Це та земля, якої катастрофічно не вистачає для вояків АТО. І, як я дізнаюся, вже 8 років вона знаходиться у користуванні вищезгаданого підприємства. На моє депутатське звернення до районної архітектури, жодного проекту на цю землю не було погоджено. Отож, така велика ділянка земельною площі віддавна простоює. При цьому, я наголошую, що цієї землі там вже суттєво поменшало, – обурився п. Ігор Гук.

Народний обранець звернувся до представників влади у Дрогобичі з вимогою створити комісію щодо перевірки законності користування цією землею вищезгаданоим підприємством. Тим більше, що за словами Ігоря Гука, такий факт з земельним непогодженням є непоодиноким. Незрозуміла ситуація є з власником чималої земельної ділянки по вул. Шептицького у Дрогобичі та у с. Летня Дрогобицького району.

Вікторія Лишик, ЛайфІнфо, заголовок від «ТВ»

(Переглядів 249 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви