Східниця святкує цілий серпень

02.08.2012 | Filed under: Публікації

У Східниці триває промоційний фестиваль «Східницьке літо». Організатори прагнуть перевершити грандіозний минулорічний успіх фестивалю і мають на це великі шанси, тим більше, що в напрямку промоції Східниці спільно працюють і влада селища, і господарюючі суб’єкти. Тож пропонуємо Вашій увазі програму фестивалю «Східницьке літо» на серпень 2012 року.

Із 3 по 5 серпня в сусідньому зі Східницею селі Урич (це Сколівський район) проходитиме фестиваль «Тустань». Подаємо програму на суботу, 4 серпня.

Фестивальна галявина (головна сцена): 13.00 – урочисте відкриття фестивалю, військовий похід, освячення воїнів, бугурт; 13.30 – 19.00 – лицарський турнір: змагання воїнів на мечах, змагання лучників, змагання із сканболу (середньовічне регбі), бугурти, лицарські ігри, боротьба, танцювальні майстер класи; 19.00 – професійні лицарські поєдинки; 19.30 – 01.00 – вечірній концерт (Kings & Beggars; PECHERA Folk Band; Йорий Клоц & Театр Тіней Див; Czesław Śpiewa (Польща); 20.30 – змагання воїнів на конях; 22.30 – нічний штурм фортеці; вогняне дійство від студії стародавніх танців «БЕЛЬТАЙН»; 01.30 – кіноніч, в рамках якої відбуватиметься показ фільмів фестивалю «КіноЛев».

Майстерня танцю: майстер-класи середньовічного танцю від студії стародавніх танців «БЕЛЬТАЙН» (МПК ім. Гната Хоткевича); етнотанці.

Ігрові майданчики: 13.00 – 19.00 – нові ігри для дітей та для дорослих на вправність та розум.

Майстерня бою: 13.00 – 19.00 – кожен зможе одягнути на себе лати та взяти в руки справжній меч та показати свою вправність у бою.

Середньовічна кухня: 13.00 – 22.00 – спробуйте давні страви – каші, рибу, м’ясо. Вся їжа не тільки без ГМО, а й без картоплі, помідорів та інших заморських продуктів.

Дитинець: 13.00 – 19.00 – майстер-класи гри на трембіті та інших інструментах від Любомира Кушлика.

Майстерня пісні: виступи лірника Лайоша Молнара.

Галявина ремісників: 13.00 – 19.00 – майстри запропонують мистецький крам і навчать кувати, крутити гончарний круг, робити ляльки-мотанки, та багато іншого…

Скоморохи (шукайте на території фестивалю): 13.00 – 22.00 – веселі та дотепні ігри з людьми, лялькова вистава «Король Данило і його блазень Олелько» за Юрієм Винничуком, і багато позитивного настрою.

Гра «Уявіть себе» (вся територія Фестивалю): 13.00 – 19.00 – кожен із глядачів, при вході на Фестиваль отримає коротку легенду про те, ким він може стати цими фестивальними середньовічними днями, і за умови активної участі поринути у середньовічне життя, навчитися нового ремесла або проявити свою мужність вправність та мудрість.

Натомість у самій Східниці 11-12 серпня (наступні вихідні) проводитимуть політ повітряних куль над гірськими ландшафтами Карпат. Присвячені ці польоти бдуть Дню курорту Східниця, котрий триватиме весь вік-енд. Окрім того, на День курорту Східниця пропонує такі атракції.

Субота, 11.08: дитячі атракціони; містечко українських ремісників; ярмарок-продаж виробів народних майстрів та умільців України; майстер-класи від карпатських майстрів. А з 17 години розпочнуться концертні програми під назвою «Вечорниці у веселої куми», «Прогресивні вечорниці» та «Гарячі вечорниці» за участю гуртів «Бурдон», «Цвіт кульбаби»; співака Назара Савка, а завершаться суботні гуляння пінною дискотекою.

В неділю вечір обіцяє бути не менш цікавим, адже окрім місцевих виконавців та конкурсу імені Омеляна Стоцького (першовідкривача цілющих східницьких вод) під назвою «Східниця гукає таланти», обіцяє бути й знаменитий Дзідзьо. Так що приїжджайте до Східниці на дні курорту 11 – 12 серпня – не пошкодуєте.

Завершальним акордом фестивалю «Східницького літа» стане святкування Дня Незалежності України, планується провести грандіозний гала-концерт.

Підготував Володимир Ключак

(Переглядів 223 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви