Спалах і сплеск

12.02.2016 | Filed under: огляд книг, Публікації

/На книжковій полиці/

Леся Мудрак. «Спалах». Поезії-рефлексії. Йосип Фиштик. «Сплеск». Перегук медитацій.

Книжечка під такою назвою вийшла в кінці минулого року у дрогобицькому видавництві «Посвіт», щоб подарувати радість та насолоду поціновувачам поезії. Про живий перегук поетичних візій Лесі Мудрак та Йосипа Фиштика розповів у передмові до видання доктор філологічних наук Микола Зимомря.

Еротичне начало та емоційне напруження є настільки потужними в кожному з поданих віршів (а їх небагато – по сім від кожного з авторів збірочки), що закривши книгу ще довго не можеш прийти до тями, перебуваючи в полоні слова. Поетичного слова.

Легка гра словами «хочу», «голівка», «шийка», «спиваючи», «вигини», «лоно», «вершник» – це у пані Лесі. І паралельно «крапля», «простирадло», «розкрилюється», «пуп`янок», «контакт», «солодкий», «гніздечко» – у пана Йосипа. Ці слова можна не тільки слухати чи говорити, їх можна уявляти та відчувати, їх можна пережити в тому, що Леся Мудрак називає «Спалахом», а Йосип Фиштик «Сплеском».

Вишукана поезія – для тих, хто вміє не просто споживати, а смакувати…

В.К.

(Переглядів 102 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу касира
  22.08.2019 | 14:40

  Запрошуємо на роботу касира в м. Трускавець! Вимоги: економічна освіта; відповідальність; чесність; уважність. Робота позмінна. Тел. 097-947-48-89 (Мар`яна). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Танцювальні майстер-класи у Трускавці (0)Запрошуємо на роботу (0)24 липня у Трускавці не буде води (0)

 • Оренда двокімнатної квартири у Трускавці
  19.08.2019 | 10:31

  На довготривалий період здається двокімнатна квартира по вул. Сагайдачного (м. Трускавець), І поверх. Меблі, холодильник, пралка, плитка, газовий котел, місце для паркування, комора. Тел. +38-067-172-81-98 (Тетяна). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)“Ювента” оголошує набір в школу спортивних та бальних танців (0)Танцювальні майстер-класи у Трускавці (0)Борислав запрошує на […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви