Спортивні новини від ЗАТ «Трускавецькурорт»

10.05.2012 | Filed under: Новини

Другими на старт вийдуть шахісти

Тривають змагання між філіями ЗАТ «Трускавецькурорт» із визначення найспортивнішої команди товариства, яка виборе це почесне звання в спартакіаді, присвяченій Дню підприємства.

Ми вже розповідали про шашковий турнір та його переможців. На черзі ще одна інтелектуальна гра – шахи. Травневі свята наклали свій відбиток у графік змагань. Проте, сподіватимемося, що така перерва між змаганнями пішла лише на користь учасникам та додала ефекту довгоочікуваного дійства.

Отже, не пропустіть! Наступної середи, 16 травня в Палаці культури ім. Т. Шевченка о 14.00 стартує другий етап спартакіади – турнір з шахів.

Думаю, він буде ще більш захоплюючим та інтригуючим, аніж змагання з шашок, а його учасниками стануть усі філії ЗАТ «Трускавецькурорт». І це буде рекорд!

За тур до завершення – ФК «Трускавецькурорт» перший

Триває першість Львівської області з футболу серед найменших копунів 2002 року народження та молодших. Організована вона спільними зусиллями федерації футболу м. Трускавця та керівниками команд-учасниць наприкінці минулого року та проходить за кущовою системою. П’ятий тур (зіграно вже більше двадцяти матчів) проходив у Дрогобичі. П’ять команд, незважаючи на спеку, боролися завзято і тільки за перемогу.

На відміну від найстарших спортсменів футбольної команди «Трускавецькурорт» молодші грають краще і показують відмінний результат. Зокрема, в Чемпіонаті Львівської області гравці 1998-99 р. н. посідають у турнірній таблиці друге місце. Не відстають від них й найменші трускавчани. Після п’ятого туру першості області, що днями пройшов у Дрогобичі, вони посідають перше місце.

Варто зазначити, що під час пекельної спеки нашим спортсменам довелося грати усі матчі поспіль без перерви. Таким видався для ФК «Трускавецькурорт» календар змагань. Проте це не завадило їм переграти ДЮСШ м. Дрогобича – 4:1 та ДЮСШ Самбірський район – 2:0. Далі були нічия з ДЮСШ-2 м. Дрогобич – 2:2 та поразка від самбірчан – 0:1. Однак, оскільки господарі майданчика переграли ФК «Самбір» – 2:0, за окремими показниками ми вийшли на перше місце. Тож усе вирішиться в останньому турі.

Після нічиєї – ефектна перемога

Триває друге коло Чемпіонату Львівської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд. Вдало стартували в другій половині першості футболісти молодшої візової групи ФК «Трускавецькурорт». Після нульової нічиєї з однолітками Дрогобицької ДЮСШ трускавчани розгромили суперника з сусіднього Борислава.

Гра проходила під акомпанемент дощу та вітру. Як виявилося, ці природні катаклізми посприяли одним та завадили іншим. Звичайно це – жарт. Бо ж обидва суперники грали в однакових умовах.

Перший тайм гості ще якось тримали оборону власних воріт від масованих атак господарів поля. На перерву команди пішли за мінімальної переваги трускавецьких юних футболістів – 1:0. Гол на рахунку Михайла Бобоцька.

У другому таймі захист нафтовиків посипався, як картковий дім. Оборона буквально тріщала по швах. Господарі за тотальної переваги довели загальний рахунок матчу до непристойного. Але – це футбол. Інколи трапляється й таке. Ми не вихваляємося перед гостями, а просто констатуємо факт, що наші копуни нарешті набрали необхідну ігрову форму і в хорошому тонусі демонструють яскравий та видовищний футбол. Сподіватимемося, що так буде до кінця сезону.

До речі, трускавчани посідають друге місце в групі та ще зберігають шанси на перше. Цікаво, чи вдасться?

Відносно старшої вікової групи ФК «Трускавецькурорт», то за обопільної домовленості команд поєдинок відбудеться наступного тижня.

Віктор Стецько, газета «Трускавецькурорт»