Стебничани обіграли трускавчан

08.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

У неділю, 30 травня, ФК «Стебник» на своєму полі приймав команду «Карпати» (Трускавець). Це був восьмий тур вищої ліги чемпіонату Дрогобиччини, і ми єдина команда в чемпіонаті, яка не втратила жодного очка. Обігравши (основа) команду Трускавця 2:0, ФК «Стебник» став одноосібним лідером чемпіонату, відірвавшись від Підбужа і Рихтич на чотири очка. Ми маємо 21.

У нашій команді м’ячі забили Кісак Ігор і Мелько Дмитро. Це була – аж через півстоліття! – офіційна гра між футбольними командами Стебника і Трускавця. На цей матч прийшло дуже багато вболівальників, ветеранів як стебницького, так і трускавецького футболу, які з задоволенням ділились спогадами про ті далекі роки розвитку футболу в наших містах. Знову на висоті був наш фан-клуб, який дуже активно вболівав і підтримував нашу команду.

Юнаки зіграли внічию 1:1, показавши досить добротну і цікаву гру, довівши тим, що у Стебнику і в Трускавці є майбутнє футболу, тільки його треба підтримувати і розвивати.

А в суботу, 5 червня, відбулася гра на виїзді в Доброгостові: юнаки о 14.30, основа – 16.00.

Оргкомітет СК «Стебник», газета «Воля громади»

(Переглядів 10 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви