Суб’єкти підприємницької діяльності Трускавця були в нерівних умовах?

21.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Розпорядженням міського голови Трускавця Лева Грицака 20 травня 2010 року створено робочу групу, яка має довести до ладу прийняте цього ж дня сесією ТМР за основу Положення про сервітутне землекористування. До складу групи ввійшли керівник юридичного відділу ТМР Наталія Потічна, юрист КП «Наше місто» Артур Дикий, головний архітектор Трускавця Олександр Грищенко, начальник відділу міської ради по контролю за поступленням платежів Вікторія Весела, начальник управління земельних ресурсів ТМР Ростислав Карпович, начальник УЖКГіБ Василь Стечкевич, а також четверо депутатів. Очолив робочу групу заступник міського голови Віктор Марченко.

Цей крок став відповіддю на звинувачення влади в тому, що не всі суб’єкти підприємницької діяльності Трускавця перебувають в однакових умовах, такий закид зробив депутат Петро Іванишин. Проблема полягала в тому, що магазини, кафе та інші заклади, розміщені у вбудованих приміщеннях багатоповерхівок, не сплачували ні копійки плати за землю, адже будівлі знаходяться на балансі КП «Наше місто», яке щороку від сплати земельного податку звільняють, як це робиться по всій Україні. Заковика ще в тому, що земельні ділянки будинків та вбудованих приміщень не розділені, не вироблено права власності, навіть після прийняття положення про земельні сервітути такі підприємці, можливо, сплачуватимуть не за всю площу, якою користуються, адже обрахунок буде здійснюватися за умовною формулою. Саме для вирішення багатьох специфічно технічних та рутинних питань і була створена дана комісія.

Власна інформація

(Переглядів 23 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви