Сумління. Порядність. Відповідальність.

03.05.2019 | Filed under: Новини

«Хто чисте сумління має,

Той спокійно спати лягає».

У житті так часто доводиться іти на компроміс із власним сумлінням. Іноді для досягнення мети ми зраджуємо своїй совісті. Так сталось, що в наш час все менше уваги приділяється моралі. Чому все більше з’являється людей з брудним сумлінням серед політиків, лікарів, вчителів?

А колись то все було інакше: люди сіяли хліб, народжували дітей, навчали і навчались, молились Богу і ясним поглядом дивились в незатьмарене небо…

3 травня в центральній міській бібліотеці м. Трускавця відбулася презентація книжкової виставки «Сумління. Порядність. Відповідальність». Присутнім було представлено літературу, з якої кожен може почерпнути інформацію щодо підвищення рівня правової культури, морально-правових норм поведінки у суспільстві.

Молоде покоління дізналось, що серед життєвих цінностей найважливіше ідеал Людини. Тут можна було дізнатись також про родинне виховання, про проблеми «свободи», «обов’язку», «відповідальності». Біля виставки було проведено огляд літератури про повагу до прав, честі і гідності особи.

Дорогі читачі! Завітайте до нашої бібліотеки. Ви пізнаєте нове, долучитесь до духовних , інформаційних та культурно-мистецьких надбань.

Підготувала Ореста Касперська

(Переглядів 55 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви