Святослав Грабовський: “..Хоч ти мій друг та істина дорожча!” або про самопомічні публікації

23.10.2015 | Filed under: Публікації

Сьогодні став невільним учасником нечесних виборчих технологій від “іменитої” партії “Самопміч”, яка опублікувала у своїй газеті звернення під яким, нібито, підписався Громадський рух “Народний контроль”. У зверненні все написано вірно і ГР “Народний контроль” і живе та діє так як цього прохають у зверненні. Але ставити свій підпис під зверненням, яке поширює команда “Самопомочі”, навіть якщо воно і є правильним, членами якої є бувші представники партії “Тигіпка” я Святослав Грабовський, як представник ГР “Народного контролю” відмовився підписувати. Як представник ГР “Народний контроль” категорично засуджую нечесні маніпуляції чи то з звуковими доріжками записаними у протизаконний спосіб, чи то з зверненнями та сфальшованими підписами і з назвами організацій яких не існує.

Якщо будь-яка політична команда нехтує Законом та мораллю задля досягнення своїх цілей, то я не дивитимуся з ким я товаришую чи дружу, а буду діяти по Закону та по справедливості. Тому при тому, що є члени “Самопомочі” які є нормальними та чесними, я все рівно виступатиму проти їх команди, якщо вона в нечесний спосіб маніпулює дозуванням інформацією та контекстом.  Це мої принципи і я не дозволяю їх порушувати навіть друзям ! Як говорив Платон – “Хоч ти мій друг та істина дорожча!” так живу і я. Цим ми, команда “Народного контролю” відрізняємось від багатьох інших партій.

Чи вартують вибори того, щоб втрачати честь та совість? Раджу добре над цим подумати журналістам та деяким членам команди “Самопоміч” і не тільки.

Бруду на цих виборах вистачає і так,  не продукуйте нового!

(Переглядів 835 , 1 переглядів сьогодні)

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви