Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою)

20.10.2012 | Filed under: Публікації

Лише нікчеми не йдуть голосувати!

Так, кажу вам, лише невдахи та нікчеми можуть сидіти дома в час коли вирішується їхня доля іншими людьми. Якщо Ви не проголосуєте, значить Ви ніхто і звуть Вас ніяк – купка нікчемних злиднів, які нічого не мають і не матимуть, бо не заслужили.  І тому ви – біднота і діти ваші будуть такими,  а бідному ніхто не допоможе, якщо він сам собі не допоможе.

Допомогти вам може лише Бог та ви самі собі. Але, якщо ви не здатні 1 раз на 5 років знайти кілька хвилин для голосування на виборах, то ви слабаки і приречені на другорядну роль у цьому житті.

Вам бракне віри у зміни, чи вам бракне сил для 30 хвилинного стояння? Знайте, що неможливе для людини – можливе для Бога, вірте і отримаєте по вірі своїй!
Ви знаходите собі виправдання у своїй бездіяльності, ви кажете всі політики «сволочі», а тому будете сидіти дома. А я вам скажу, що якраз «сволочі» можуть сидити дома в той час коли обкрадають усіх підряд і їх в тому числі. Обкрадають їхніх батьків і дітей. Забирають останнє на дорогах та у лікарнях, в садочках та інститутах, в судах та міліції, а вони й далі про «сволочей» будуть нити – слабаки.

Запам’ятайте, поки будете чекати з моря погоди, або їздити за погодою по закордонах доти і будете тяжко працювати і віддавати зароблене «сволочам від політики».

Ти можеш не вірити у дієвість голосувань, але ти маєш вірити у свою дієвість! Пішовши і проголосувавши ти бодай щось робиш для змін.
Якщо ніхто не подобається у бюлетні, то зіпсуй бюлетень, але не віддавай його банді.

НІКЧЕМО – НЕ ГОЛОСУЙ ! ! !

(Переглядів 2 134 , 1 переглядів сьогодні)

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». (Переглядів 61 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Оголошення (0)На Сколівщині відбудеться фестиваль української середньовічної культури «Ту […]

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. (Переглядів 27 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеFight Party в Трускавці (0)УРБАН-бібліотека запрошує на два […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви