ЗРАДНИКИ: вони не голосували за Закон “Про очищення влади”

13.08.2014 | Filed under: Публікації

Спипок депутатів, які вчора на голосуванні НЕ ПІДТРИМАЛИ ЗАКОН «ПРО ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ» (4359а)

АР КРИМ

Куніцин С.В. (УДАР)

Нетецька О.А. (Партія регіонів), виборчий округ №3

Новинський В.В. (Партія регіонів), виборчий округ №224

Дейч Б.Д. (Партія регіонів), виборчий округ №8

Брайко С.Б., група «За мир та стабільність», виборчий округ №7

Лютікова В.І., група «За мир та стабільність», виборчий округ №5

Миримський Л.Ю., група «За мир та стабільність», виборчий округ №2

Парасків О.Д., група «За мир та стабільність», виборчий округ №4

Груба Г.І., група «За мир та стабільність», виборчий округ №10

Дзоз В.О., група «За мир та стабільність», виборчий округ №1

Байдюк Л.М., позафракційний

Льовочкіна Ю.В., позафракційний, виборчий округ №6

 

Вінницька область


Продивус В.С., позафракційний

Калетник О.М., позафракційний, виборчий округ №16

Калетнік Г.М., позафракційний, виборчий округ №18

Заболотний Г.М., позафракційний, виборчий округ №17

Катеринчук М.Д., «Батьківщина», виборчий округ №13

Жеребнюк В.М., група «Суверена європейська Україна», виборчий округ №14

 

Волинська область


Демедюк В.Х., група «За мир та стабільність»

Савчук Ю.П., позафракційний

Палиця І.П., позафракційний, виборчий округ №22

 

Дніпропетровська область


Циркін І.М., група «Економічний розвиток», виборчий округ №25

Шипко А.Ф., група «Економічний розвиток», виборчий округ №35

Бутківський В.В. (Партія регіонів), виборчий округ №29

Гузенко К.О. (Партія регіонів), виборчий округ №30

Задорожний В.К. (Партія регіонів), виборчий округ №33

Корж П.П. (Партія регіонів)

Любоненко Ю.В. (Партія регіонів), виборчий округ №32

Момот О.І. (Партія регіонів), виборчий округ №27

Павлов К.Ю. (Партія регіонів), виборчий округ №31

Самойленко Ю.П. (Партія регіонів), виборчий округ №39

Шпенов Д.Ю. (Партія регіонів), виборчий округ №37

Безбах Я.Я. (Партія регіонів), виборчий округ №24

Мартовицький А.В. (Партія регіонів), виборчий округ №36

Морозенко Є.В. (Партія регіонів), виборчий округ №28

Ступак І.І. (Партія регіонів), виборчий округ №26

Солошенко М.П. (Партія регіонів), виборчий округ №38

Царьов О.А. (Партія регіонів), виборчий округ №40

Глазунов С.М. (Партія регіонів), виборчий округ №34

Спіріна І.Д., позафракційний

Баландін С.В., позафракційний

Дзензерський Д.В., «Батьківщина»

Сергієнко Л.Г., група «Суверена європейська Україна»

 

Донецька область


Щербань А.В., група «Економічний розвиток»

Байсаров Л.В. (Партія регіонів), виборчий округ №50

Бахтеєва Т.Д. (Партія регіонів), виборчий округ №42

Бойко В.С. (Партія регіонів)

Борт В.П. (Партія регіонів), виборчий округ №56

Гєллєр Є.Б. (Партія регіонів)

Демидко В.М. (Партія регіонів)

Мальцев В.О. (Партія регіонів)

Матвієнков С.А. (Партія регіонів), виборчий округ №57

Омельченко В.П. (Партія регіонів), виборчий округ №55

Пономарьов А.В. (Партія регіонів), виборчий округ №61

Селіваров А.Б. (Партія регіонів)

Аркаллаєв Н.Г. (Партія регіонів)

Білий О.П. (Партія регіонів), виборчий округ №58

Боярський Ю.І. (Партія регіонів), виборчий округ №48

Демянко М.І. (Партія регіонів)

Зац О.В. (Партія регіонів)

Калюжний В.А. (Партія регіонів)

Колесніков Б.В. (Партія регіонів)

Коржев А.Л. (Партія регіонів)

Ландик В.І. (Партія регіонів), виборчий округ №43

Литвинов Л.Ф. (Партія регіонів), виборчий округ №53

Малишев В.С. (Партія регіонів)

Мельник С.А. (Партія регіонів)

Омельянович Д.С. (Партія регіонів), виборчий округ №49

Риженков О.М. (Партія регіонів), виборчий округ №60

Чертков Ю.Д (Партія регіонів)

Шкіря І.М. (Партія регіонів), виборчий округ №52

Азаров О.М. (Партія регіонів), виборчий округ №47

Звягільський Ю.Л. (Партія регіонів), виборчий округ №45

Левченко М.О. (Партія регіонів), виборчий округ №44

Кий С.В. (Партія регіонів)

Гончаров А.Д., група «За мир та стабільність», виборчий округ №51

Васильєв Г.А., група «За мир та стабільність»

Вечерко В.М., група «За мир та стабільність»

Бобков О.М, група «За мир та стабільність», виборчий округ №41

Васильєв О.А., група «За мир та стабільність»

Лук’янов В.В., група «За мир та стабільність», виборчий округ №54

Бідьовка В.А., позафракційний

Клюєв С.П., позафракційний, виборчий округ 18

 

Житомирська область


Присяжнюк О.А., група «За мир та стабільність»

Самойленко В.П., група «За мир та стабільність»

 

Закарпатська область


Балога П.І., позафракційний, виборчий округ №71

Петьовка В.В., позафракційний, виборчий округ №72

Бушко І.І., група «Суверена європейська Україна», виборчий округ №73

Гайдош І.Ф., група «Суверена європейська Україна»

Ланьо М.І., група «Суверена європейська Україна», виборчий округ №70

 

Запорізька область


Сухий Я.М., група «Економічний розвиток», виборчий округ №74

Дудка О.І. (Партія регіонів), виборчий округ №82

Кальцев С.Ф. (Партія регіонів), виборчий округ №75

Карташов Є.Г. (Партія регіонів), виборчий округ №76

Бандуров В.В. (Партія регіонів), виборчий округ №79

Богуслаєв В.О. (Партія регіонів), виборчий округ №77

Пшонка А.В. (Партія регіонів), виборчий округ №81

Балицький Є.В., група «За мир та стабільність», виборчий округ №80

Зубчевський О.П., група «За мир та стабільність»

Пономарьов О.С., група «За мир та стабільність», виборчий округ №78

Козуб О.А., група «За мир та стабільність»

 

Київська область


Повалій Т.М., група «За мир та стабільність»

Ганчуков О.К. , позафракційний

Пінчук А.П., позафракційний

Міщенко С.Г., позафракційний, виборчий округ №98

Мірошниченко Ю.Р., позафракційний

Онищенко О.Р., позафракційний, виборчий округ №93

Іванчук А.В., «Батьківщина»

Гринів І.О., «Батьківщина»

Шевченко А.В., «Батьківщина»

Полочанінов В.Г., «Батьківщина»

Кацуба В.М., група «Суверена європейська Україна», виборчий округ №92

Дудка В.В., група «Суверена європейська Україна»

 

Кіровоградська область


Єдін О. Й., група «Економічний розвиток», виборчий округ №102

Табалов О.М., група «Економічний розвиток»

Табалов А.О., група «Економічний розвиток», виборчий округ №99

Березкін С.С., група «Економічний розвиток», виборчий округ №100

Грушевський В.А., група «За мир та стабільність», виборчий округ №101

Кудря В.І., група «За мир та стабільність»

 

Луганська область


Демішкан В.Ф., група «Економічний розвиток», виборчий округ №114

Коваль О.І. (Партія регіонів), виборчий округ №111

Кунченко О.П. (Партія регіонів), виборчий округ №106

Єфремов О.С. (Партія регіонів)

Горохов С.О., група «За мир та стабільність», виборчий округ №105

Струк В.О., група «За мир та стабільність», виборчий округ №104

Чуб В.Є., група «За мир та стабільність», виборчий округ №110

Гончаров С.В., група «За мир та стабільність»

Медяник В.Ю., група «За мир та стабільність», виборчий округ №109

Тихонов В.М., група «За мир та стабільність», виборчий округ №113

Дунаєв С.В., позафракційний, виборчий округ №107

Іоффе Ю.Я., позафракційний, виборчий округ №112

 

Миколаївська область


Круглов М.П., група «Економічний розвиток», виборчий округ №132

Гержов Ю.І., група «Економічний розвиток», виборчий округ №131

Жук М.В., група «Економічний розвиток», виборчий округ №129

Ільюк А.О., група «Економічний розвиток», виборчий округ №128

Дзарданов М.С., позафракційний

Наконечний В.Л., позафракційний, виборчий округ №127

Забзалюк Р.О., позафракційний

Меріков В.І., «Батьківщина»

 

Одеська область


Барвіненко В. Д., група «Економічний розвиток», виборчий округ №141

Клімов Л.М., група «Економічний розвиток», виборчий округ №137

Крук Ю.Б., група «Економічний розвиток», виборчий округ №143

Пресман О.С., група «Економічний розвиток», виборчий округ №139

Шатворян В.Г. (Партія регіонів)

Дорохов А.М., позафракційний

Гриневецький С.Р., позафракційний, виборчий округ №134

Кіссе А.І., позафракційний, виборчий округ №142

Фабрикант С.С., позафракційний

Жванія Д.В., позафракційний, виборчий округ №140

Ківалов С.В., позафракційний, виборчий округ №135

Макул Л.Я., «Батьківщина»

Фурсін І.Г., група «Суверена європейська Україна», виборчий округ №138

 

Полтавська область


Кутовий Т.В. (УДАР), виборчий округ №151

Кулініч О.І., група «Економічний розвиток», виборчий округ №147

Пилипенко В.П., група «Економічний розвиток», виборчий округ №148

Шугало Р.В., група «За мир та стабільність»

Гордієнко С.В., позафракційний

Жеваго К.В., позафракційний, виборчий округ №150

Лелюк О.В., позафракційний, виборчий округ №149

 

Рівненська область


Сорока М.П., група «Суверена європейська Україна», виборчий округ №155

 

Сумська область


Мироненко М.І., група «Економічний розвиток»

Булах В.В., позафракційний

Деркач А.Л., позафракційний, виборчий округ №159

Тернопільська область

 

Харківська область


Біловол О.М., група «Економічний розвиток», виборчий округ №180

Остапчук В.М., група «Економічний розвиток», виборчий округ №177

Мисик В.Ю., група «Економічний розвиток», виборчий округ №172

Бережна І.Г. (Партія регіонів), виборчий округ №169

Святаш Д.В. (Партія регіонів), виборчий округ №170

Фельдман О.Б. (Партія регіонів), виборчий округ №174

Добкін Д.М. (Партія регіонів), виборчий округ №178

Шенцев Д.О. (Партія регіонів), виборчий округ №176

Денисенко А.П., група «За мир та стабільність», виборчий округ №173

Буховець О.Ю, група «За мир та стабільність»

Мураєв Є.В., група «За мир та стабільність», виборчий округ №181

Поляков В.Л., позафракційний

Горіна І.А., позафракційний, виборчий округ №171

Богословська І.Г., позафракційний

Гіршфельд А.М., позафракційний, виборчий округ №179

 

Херсонська область


Негой Ф.Ф. (УДАР), виборчий округ №186

Сальдо В.В., група «Економічний розвиток», виборчий округ №182

Дмитрук М.І., група «Економічний розвиток», виборчий округ №184

Опанащенко М.В., група «За мир та стабільність», виборчий округ №185

Михайленко О.Д., позафракційний

 

Хмельницька область


Буряк С.В., група «Економічний розвиток», виборчий округ №190

 

Черкаська область


Бобов Г.Б., група «Економічний розвиток», виборчий округ №196

Ничипоренко В.М., група «Економічний розвиток», виборчий округ №199

Яценко А.В., група «Економічний розвиток», виборчий округ №200

Долженков О.В. (Партія регіонів)

Іванющенко Ю.В. (Партія регіонів)

Олійник В.М., група «За мир та стабільність»

Борита О.В., позафракційний

Мельниченко В.В., позафракційний, виборчий округ №193

Герега О.В., позафракційний, виборчий округ №192

 

Чернігівська область


Губар В.І., позафракційний

 

Чернівецька область


Попеску І.В., група «Економічний розвиток»

Федоряк Г.Д. , позафракційний, виборчий округ №203

Семенюк А.О., позафракційний, виборчий округ №204

Фищук О.Г., «Батьківщина», виборчий окргу №202

 

м.Київ


Іщенко В.О. (УДАР)

Рябікін П.Б. (УДАР)

Палатний А.Л. (УДАР)

Волков О.А., група «Економічний розвиток»

Кінах А.К., група «Економічний розвиток»

Кузьмук О.І., група «Економічний розвиток»

Мхітарян М.Н., група «Економічний розвиток»

Труханов Г.Л., група «Економічний розвиток»

Васадзе Т.Ш., група «Економічний розвиток»

Стоян О.М., група «Економічний розвиток»

Табачнік Я.П., група «Економічний розвиток»

Хомутиннік В.Ю., група «Економічний розвиток»

Близнюк А.М. (Партія регіонів)

Воропаєв Ю.М. (Партія регіонів)

Тедеєв Е.С. (Партія регіонів)

Чечетов М.В. (Партія регіонів)

Бондаренко О.А. (Партія регіонів)

Герман Г.М. (Партія регіонів)

Скубашевський С.В. (Партія регіонів)

Шуфрич Н.І. (Партія регіонів)

Рибак В.В. (Партія регіонів)

Волков О.М. (Партія регіонів)

Голуб О.В., група «За мир та стабільність»

Скарбовійчук Р.В., група «За мир та стабільність»

Алексєєв І.В., позафракційний

Кілінкаров С.П., позафракційний

Левченко О.В., позафракційний

Мартинюк А.І., позафракційний

Пригодський А.В., позафракційний

Симоненко П.М., позафракційний

Скосар І.Є., позафракційний

Мармазов Є.В., позафракційний

Матвєєв В.Г., позафракційний

Цибенко П.С., позафракційний

Єгоров О.М., позафракційний

Тігіпко С.Л., позафракційний

Калєтнік І.Г., позафракційний

Мошак С.М., позафракційний

Поляченко Ю.В., позафракційний

Сігал Є.Я., позафракційний

Янукович В.В., позафракційний

Шаблатович О.М., позафракційний

Мирний І.М., позафракційний

Парубок О.Н., позафракційний

Богдан Р.Д., «Батьківщина»

Донець Т.А., «Батьківщина»

Луценко І.С., «Батьківщина»

Павловський А.М., «Батьківщина»

Чубатенко О.М., «Батьківщина»

Немиря Г.М., «Батьківщина»

Оробець Л.Ю., «Батьківщина»

Пишний А.Г., «Батьківщина»

Чорноволенко О.В., «Батьківщина», виборчий округ №220

Шевчук О.Б., «Батьківщина»

Баграєв М.Г., група «Суверена європейська Україна»

Хмельницький В.І., група «Суверена європейська Україна»

Шаров І.Ф., група «Суверена європейська Україна»
https://www.facebook.com/notes/люстраційний-комітет

(Переглядів 193 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

  • None found

Оголошення ТВ

  • Запрошуємо юних футболістів
    31.01.2020 | 13:57

    Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

  • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
    28.01.2020 | 16:00

    Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

  • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви