Передостаннє опитування від КМІС: Порошенко – 34% голосів

20.05.2014 | Filed under: Акценти

34 відсотки українців на президентських виборах готові проголосували за Петра Порошенка. Таку цифру озвучили у Київському міжнародному інституті соціології.

Це передостаннє соціологічне опитування напередодні 25 травня. Згідно з отриманими даними, на другому місці в рейтингу – Юлія Тимошенко. 6 відсотків готові проголосувати за її кандидатуру на посаду президента, 4 відсотки підтримують Сергія Тігіпка, стільки ж Анатолія Гриценка. Трохи менше – близько 3-х відсотків – віддали б голос за Олега Ляшка та стільки ж – за Михайла Добкіна. 2 відсотки українців готові проголосувати за Ольгу Богомолець, 1 – за Олега Тягнибока. Хоча соціологи попереджають: ці дані не враховують відсоток українців, які ще не визначились, як голосувати та чи взагалі брати участь у волевиявленні.

Гендиректор КМІС Володимир Паніотто зробив такий прогноз: “Якщо імітувати вибори, тобто вважати, що ті, хто не визначився, проголосують так само як і ті, хто визначився чи взагалі не прийдуть, тоді Петро Порошенко – 55 відсотків, Тимошенко – 10, Тігіпко – приблизно 7, Гриценко – 6,5, Ляшко – 5, Добкін – 4, Симоненко – теж 4, Богомолець – 3,5, і Тягнибок – 1,6 десятих. Якщо ті, хто не визначився, прийдуть і проголосують за Добкіна – хоча б 10 відсотків з тих 32-х, що не визначились, за Добкіна чи за Тігіпка – то в першому турі Порошенко навряд чи пройде”.

5 канал 

(Переглядів 37 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви