Передостаннє опитування від КМІС: Порошенко – 34% голосів

20.05.2014 | Filed under: Акценти

34 відсотки українців на президентських виборах готові проголосували за Петра Порошенка. Таку цифру озвучили у Київському міжнародному інституті соціології.

Це передостаннє соціологічне опитування напередодні 25 травня. Згідно з отриманими даними, на другому місці в рейтингу – Юлія Тимошенко. 6 відсотків готові проголосувати за її кандидатуру на посаду президента, 4 відсотки підтримують Сергія Тігіпка, стільки ж Анатолія Гриценка. Трохи менше – близько 3-х відсотків – віддали б голос за Олега Ляшка та стільки ж – за Михайла Добкіна. 2 відсотки українців готові проголосувати за Ольгу Богомолець, 1 – за Олега Тягнибока. Хоча соціологи попереджають: ці дані не враховують відсоток українців, які ще не визначились, як голосувати та чи взагалі брати участь у волевиявленні.

Гендиректор КМІС Володимир Паніотто зробив такий прогноз: “Якщо імітувати вибори, тобто вважати, що ті, хто не визначився, проголосують так само як і ті, хто визначився чи взагалі не прийдуть, тоді Петро Порошенко – 55 відсотків, Тимошенко – 10, Тігіпко – приблизно 7, Гриценко – 6,5, Ляшко – 5, Добкін – 4, Симоненко – теж 4, Богомолець – 3,5, і Тягнибок – 1,6 десятих. Якщо ті, хто не визначився, прийдуть і проголосують за Добкіна – хоча б 10 відсотків з тих 32-х, що не визначились, за Добкіна чи за Тігіпка – то в першому турі Порошенко навряд чи пройде”.

5 канал 

(Переглядів 37 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви