«Золота» Гошівська гора

06.05.2015 | Filed under: Публікації

Сьогодні трускавецькі чиновники ще раз показали всім, як вони вміють працювати на благо нашого міста та задля збагачення його бюджету. Але, на превеликий жаль, застосовують вони ці вміння зовсім не там де потрібно.

Нагадаю, що на сесії Трускавецької міської ради, яка відбувалась 31 березня цього року, міські обранці нарешті зуміли проголосувати рішення про надання в користування громадській організації «Довіра» земельної ділянки площею 3, 5 тис. м2. Це частина Гошівської гори, де планується встановлення 9-метрової статуї Ісуса Христа. Раніше депутати ніяк не могли проголосувати за це. Сьогодні ж, коли рішення прийняте, і земельну ділянку віддали в оренду «Довірі» на 3 роки, влада міста шокувала всіх ціною орендної плати, яку вони затвердили.

Гошівська гора, яка довгий час була запущеною, засміченою та зарослою чагарниками, очевидно стала тепер «золотою жилою» міста, адже її оцінили максимально дорого. З сьогоднішнього дня 35 «соток» обходитимуться громадській організації «Довіра» у 4068, 28 грн. В рік ця ділянка коштуватиме орендарям цілих 48 771,45 грн. Чудове поповнення бюджету, чи не так?

А громадська організація «Довіра», яка взялась за благородну мету, – підняття іміджу міста, змушена за це добряче платити. І байдуже, що раніше нікому не було діла до Гошівської гори та її запущеного вигляду, а «Довіра» прибирала її та приводила в порядок. Байдуже, що там буде не якийсь там ресторан чи готель, а статуя самого Христа-Спасителя. Байдуже, що все це робиться не задля особистого збагачення чи піару, а задля привабливості нашого міста для туристів.

Адже можна тільки уявити наскільки зросте кількість відпочивальників після встановлення статуї. Трускавець має унікальну можливість перетворитись на маленьке Ріо-де-Жанейро, яке буде об’єднувати всіх християн. І роблять це люди, які зараз далеко не при владі та просто хочуть змінити місто на краще. Складається враження, що змін на краще хочуть всі, тільки не наша влада, яка уміло вставляє палки в колеса тим, хто хоче робити добро для нашого міста.

Ніна Федько, TruskavetsToday

(Переглядів 250 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви