У Дрогобичі відбулася зустріч з нардепом Анною Романовою

17.03.2015 | Filed under: Публікації

У четвер, 12 березня, в Дрогобичі у громадській приймальні «Об’єднання «Самопоміч» відбулася зустріч із депутатом Верховної Ради України VIII скликання (фракція політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”), головою підкомітету з питань туризму, секретарем комітету з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту у Верховній Раді України Анною Романовою. На зустрічі були присутні керівники напрямків ГО «Об’єднання «Самопоміч» міст Дрогобича, Борислава та Дрогобицького району, активні волонтери.

Зустріч розпочалась із доповіді Анни Анатоліївни через коротку розповідь про себе та щодо плідної роботи у ВР та комітетах. Були обговорені і плюси, і мінуси майбутніх реформ. Далі Анна Романова розповіла про подальші плани дій у парламенті — як фракції, так і власні. Було сказано і про майбутні місцеві вибори. На зустрічі обговорювались перспективи та напрямки розвитку туризму, екскурсоводів, туристичних агентів, а також пропозиції щодо змін у законодавстві.

Згодом перейшли на запитання-відповіді до доповідачки. Остання частина виявилася, мабуть, найактивнішою і найвеселішою. Видно було, що проблеми області, міста і країни присутні знають досить глибоко, більше того, знають, як їх подолати. Дуже багато говорилося про боротьбу у парламенті з олігархічними кланами, про зміни, а саме поправки до законодавства про рентну плату за транспортування нафти та нафтопродуктів, природного газу, про формування громадянського суспільства, громади, про контроль громадою влади, про розвиток суспільного телебачення та ЗМІ.

Стільки проблем намагалися обговорити і вирішити, що аж не хотіли розходитися. За кілька годин буквально всі здружилися, оскільки побачили, що погляди спільні на більшість питань, як і шляхи їх вирішення.

Наталія Андрухів

(Переглядів 154 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 2 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви