Щоб майбутнє було світлим!

26.05.2014 | Filed under: Акценти, Новини

З такими гаслами та плакатами десятки юнаків та дівчат прийшли під виборчі дільниці у Львові, Ужгороді, Полтаві, с. Устимівці ( Глобинського району, Полтавської області, Сєверодонецьку (Луганської області) та Дрогобичі. Рівно о 20 годині вони запалили символічні свічки, – допомогти виборчим комісіям, при гарному додатковому освітленні, відповідально підраховувати голоси виборців. Бо саме вони, молодь, сьогодні, як ніхто прагне, аби майбутнє було світлим. Вони є надійним помічником та союзником всіх демократичних перетворень та звершень у їх країні, якими б складними вони не були.
Ця акція була проведена за ініціативи Асоціації «Нові Горизонти» ( м. Дрогобич, Львівська область) в рамках Міжрегіонального проекту Партнерства, спільно із партнерами, громадськими організаціями, у 5 областях країни – „Обери Президента, який поверне тобі Батьківщину” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
На світлині: молоді волонтери Асоціації «Нові Горизонти» біля виборчої дільниці № 461720, територіального виборчого округу № 127.

(Переглядів 65 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви