Щоб майбутнє було світлим!

26.05.2014 | Filed under: Акценти, Новини

З такими гаслами та плакатами десятки юнаків та дівчат прийшли під виборчі дільниці у Львові, Ужгороді, Полтаві, с. Устимівці ( Глобинського району, Полтавської області, Сєверодонецьку (Луганської області) та Дрогобичі. Рівно о 20 годині вони запалили символічні свічки, – допомогти виборчим комісіям, при гарному додатковому освітленні, відповідально підраховувати голоси виборців. Бо саме вони, молодь, сьогодні, як ніхто прагне, аби майбутнє було світлим. Вони є надійним помічником та союзником всіх демократичних перетворень та звершень у їх країні, якими б складними вони не були.
Ця акція була проведена за ініціативи Асоціації «Нові Горизонти» ( м. Дрогобич, Львівська область) в рамках Міжрегіонального проекту Партнерства, спільно із партнерами, громадськими організаціями, у 5 областях країни – „Обери Президента, який поверне тобі Батьківщину” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
На світлині: молоді волонтери Асоціації «Нові Горизонти» біля виборчої дільниці № 461720, територіального виборчого округу № 127.

(Переглядів 65 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви