Якщо є невакциновані діти, то не можемо говорити про вступ до ЄС

21.10.2014 | Filed under: Акценти

У понеділок, 20 жовтня, Верховна Рада України на позачерговому засіданні з другої спроби прийняла закон, що дозволяє використати вже закуплені вакцини БЦЖ та передбачає безстроковий обіг лікарських засобів після першої перереєстрації.

За законопроект №4459а про внесення змін до закону про лікарські засоби щодо обігу лікарських засобів і державного контролю якості ввезених на митну територію України ліків проголосували 230 депутатів.

– Першим законопроектом розглядали закон про ліки, які були закуплені 2013 року ще урядом Азарова. Пам’ятаємо, що там були задіяні корупційні схеми. Виявляється, у цих вакцин завершився термін перереєстрації, але не завершився термін придатності. Питання стояло так: в який спосіб цих 509 тисяч доз можна використати? Це питання можна було врегулювати давно, бо його в Комітеті розглядали з березня. Чому від березня до жовтня ці препарати не перереєстрували? Це робиться два місяці. Друге питання – чому на сьогоднішньому засіданні не було нікого з Міністерства охорони здоров’я? – в ефірі «112-го каналу» розповів народний депутат Роман Ілик. – Замість того шукали шлях, як ту вакцину «втулити» без перереєстрації. Чому? Бо фірма, яка продала вакцину, просто зникла. Аби ліки не викинути, їх включили у законопроект про лікарські засоби. Це викликало дискусію. Бо є таке питання, як користь і ризик. Коли була історія з вакциною Богатирьової, всі відмовлялися вакцинувати дітей. Якщо є невакциновані діти, то не можемо говорити про вступ до ЄС.

Роман Ілик не голосував за цей законопроект. Каже, що якщо ця вакцина завдасть шкоди дітям, то депутати, які голосували за цей законопроект, понесуть відповідальність. Народний депутат також розповів, що депутати ВР прийняли законопроект про спадщину.

– В Україні склалася парадоксальна ситуація: якщо тобі по спадщині належить якийсь об’єкт нерухомості, то треба державі платити гроші. Це питання зараз особливо актуальне, це пов’язано з виборчими перегонами, – зазначає Роман Романович. – Також йшла мова про голосування на лінії фронту. Я проголосував за включення цього питання до порядку денного. Насправді це можна зробити і без законопроекту. Просто скласти чіткий список людей, які там знаходяться. Кожен з них, якщо не має паспорта, має військовий квиток. Але це займає великий об’єм роботи – треба встановити, хто ці люди, скільки їх.

Прес-служба народного депутата України Романа Ілика

(Переглядів 21 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви