Сьогодні затвердять керівний склад ДВК на Дрогобиччині

06.05.2014 | Filed under: Новини

Сьогодні, 6 травня, у Дрогобичі повинно відбутися засідання окружної виборчої комісії, на якому буде затверджено керівний склад дільничних виборчих комісій (ДВК) – про це йшлося на щотижневій апаратній нараді в мерії Борислава. Відповідно після цього буде посилено роботу по підготовці до виборів Президента України, які відбудуться 25 травня. Також було поінформовано, що цього разу технічні засоби типу камер відеоспостереження, як це було на виборах 2012 року до ВРУ, застосовуватися не будуть.

У Бориславі є 22 виборчі дільниці, ще 2 дільниці діють у Східниці. Основне завдання місцевого самоврядування – всебічне сприяння діяльності дільничних виборчих комісій, зазначив на нараді керуючий справами БМР Олександр Майсак.

(Переглядів 102 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви