Сильні в боксі

24.12.2019 | Filed under: Новини

22 грудня 2019 р. у м. Стебник, проводився ІІІ традиційний обласний турнір з боксу “Кубок патріотів” серед юнаків. У змаганнях взяли участь понад 80 юних боксерів спортивних шкіл та клубів Стебника, Дрогобича, Самбора та Трускавця.

Трускавець на цих змаганнях представляли 24 вихованця відділення боксу дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» (тренери ДЮСК Анатолій Гнатків та Назар Мінів).

Перемогу та І місця вибороли трускавецькі боксери: Білас Олексій, Денькович Захар, Ластовецький Владислав, Нагорний Даур, Наконечний Павло, Наконечний Владислав, Кісак Андрій, Летнянка Ірина, Допілка Захар, Допілка Макар, Грицук Михайло, Скалич Дмитро, Парапір Віталій, Старовий Руслан, Кот Богдан, Савчак Володимир, Садов`як Назар, Марушка Роман, Побережний Ілля, Цибулько Мар’ян, Грицик Микола.

Другі місця та срібні медалі у юних «спортовців» Паніва Володимира та Пелищака Володимира.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви