Тендер виграв «Інтертранстур»

07.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Минулого тижня відбулося останнє засідання конкурсного комітету відносно визначення перевізників на трьох внутрішньо міських маршрутах. Як повідомив заступник мера Віктор Марченко, з 4 претендентів на конкурс допущено лише 2, оскільки інші 2 подали неповну чи неправдиву інформацію. На 1 та 3 маршрутах був лише 1 претендент – фірма-перевізник «Інтертранстур». Ця ж фірма виграла і по «двійці», так що тепер трускавчан обслуговуватиме лише одне підприємство з надання послуг по перевезенні пасажирів і буде з кого спитати при виявлених порушеннях, зазначив Віктор Миколайович.

Нагадаємо, що «Інтертранстур» перевозить пасажирів і по маршруту «Борислав – Стебник», на цьому маршруті тривають справжні війни перевізників, точку зору одного з учасників цих воєн читайте в цьому ж номері вісника. Окремі водії везуть пасажирів з Борислава не до Стебника, а хіба до Дрогобицького чи Стебницького кільця у Трускавці і там пересаджують в інші машини, щоб таким чином «насолити» опонентам, зменшуючи їхній прибуток.

(Переглядів 21 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви