Тендер виграв «Інтертранстур»

07.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Минулого тижня відбулося останнє засідання конкурсного комітету відносно визначення перевізників на трьох внутрішньо міських маршрутах. Як повідомив заступник мера Віктор Марченко, з 4 претендентів на конкурс допущено лише 2, оскільки інші 2 подали неповну чи неправдиву інформацію. На 1 та 3 маршрутах був лише 1 претендент – фірма-перевізник «Інтертранстур». Ця ж фірма виграла і по «двійці», так що тепер трускавчан обслуговуватиме лише одне підприємство з надання послуг по перевезенні пасажирів і буде з кого спитати при виявлених порушеннях, зазначив Віктор Миколайович.

Нагадаємо, що «Інтертранстур» перевозить пасажирів і по маршруту «Борислав – Стебник», на цьому маршруті тривають справжні війни перевізників, точку зору одного з учасників цих воєн читайте в цьому ж номері вісника. Окремі водії везуть пасажирів з Борислава не до Стебника, а хіба до Дрогобицького чи Стебницького кільця у Трускавці і там пересаджують в інші машини, щоб таким чином «насолити» опонентам, зменшуючи їхній прибуток.

(Переглядів 21 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви