Трускавчанка здобула бронзу на Чемпіонаті світу з вільної боротьби

27.08.2012 | Filed under: Новини

З 21 по 27 серпня 2012 року у Азербайджані (м. Баку) проводився Чемпіонат світу з вільної боротьби серед кадетів (14 років і молодші). У загальнокомандному результаті збірна України виборола ІІІ місце (57 очок). Чемпіонами світу стали борці з Японії 66 очок), друге місце у збірної Росії (63 очки).

Вагомий внесок для вдалого виступу збірної команди нашої держави на міжнародному рівні зробила вихованка Трускавецького ДЮСК «Спортовець» Мар’яна Колос, яка серед дівчат у ваговій категорії до 46 кг завоювала бронзову медаль та ІІІ місце, підтвердила норматив майстра спорту України, отримавши поразку лише в одному поєдинку із спортсменкою з Японії Кика Кагата (І місце і золота медаль). ІІ місце і срібло у цій ваговій категорії в активі представниці з Туреччини Айсе Ватансевер.

Свою спортивну діяльність Мар’яна Колос розпочала у Трускавецькому дитячо-юнацькому спортивному клубі «Спортовець», а рік назад була передана до Львівського державного училища фізичної культури для подальшого спортивного вдосконалення. У жовтні 2011 року Мар’яна Колос виборола першість на Чемпіонаті України з вільної боротьби і увійшла у склад збірної команди України.

Мар’яна в черговий раз висловлює щиру подяку всім, хто допомагав у сходженні до світових спортивних вершин – батькам, своєму першому тренеру Семену Гардію, який приймав безпосередню участь у її підготовці до цього Чемпіонату Світу, адміністрації Трускавецького ДЮСК «Спортовець», заслуженому тренеру України Олегу Сазонову (м. Львів), почесному голові правління Благодійного фонду «Трускавчани» Євгену Юнику, а також пасічнику Володимиру Ковбаснюку, який допомагав карпатським медом та продуктами бджільництва.

З 20 по 25 серпня 2012 р. у м. Стрию команда ДЮСК «Спортовець» брала участь у Відкритому Кубку Львівської області з тенісу «GALYCHNA CUP». Всього на турнір заявилися біля 80 учасників з Києва, Ужгорода, Івано-Франківська, Коломиї, Чернівців, Луцька, Львова, Стрия та Трускавця у вікових групах до 10, 12 та 14 років.

Чемпіонами Кубку Львівщини змагань стали вихованці відділення тенісу ДЮСК «Спортовець» Остап Шищак та Ніна Трускавецька, які вибороли першість у парному виді програми серед тенісистів до 14 років (тренер ДЮСК Ігор Микитин).

В особистому розряді Ніна Трускавецька завоювала срібну медаль (ІІ місце), а Остап Шищак поповнив свій арсенал нагород бронзовою медаллю (ІІІ місце).

Любомир Мацькович, директор ДЮСК «Спортовець»

(Переглядів 167 , 1 переглядів сьогодні)