На Відкритому Чемпіонаті області з жиму лежачи трускавчани завоювали призові місця

03.01.2020 | Filed under: Новини

28-29 грудня 2019 року у м. Новояворівськ відбувся Відкритий Чемпіонат Львівської області з класичного жиму лежачи та жиму лежачи пам’яті Михайла Невзорова серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок, ветеранів.

Трускавчани, вихованці тренера Собка Леоніда Григоровича, стали призерами Чемпіонату.

Фізяр Юлія здобула І місце серед жінок у ваговій категорії 57 кг, з результатом 65 кг, а також І місце в абсолютній першості серед жінок з результатом 587 очок.

Бабак Уляна здобула ІІ місце серед юніорок у ваговій категорії 63 кг, з результатом 50 кг.

Романяк Тетяна зайняла ІІ місце серед юніорок у ваговій категорії 52 кг, з результатом 40 кг.

Ходак Ярослав здобув І місце серед юніорів, у ваговій категорії 83 кг, з результатом 152,5 кг, а також ІІІ місце в абсолютній першості серед юніорів з результатом 627 очок.

Шемигон Владислав, учень СШЗ №2-гімназії, здобув ІІІ місце серед юніорів у ваговій категорії 57 кг, з результатом 40 кг.

Трускавчанин Олар Петро здобув І місце у ваговій категорії 105 кг з результатом 170 кг.

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо нових яскравих звершень!

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви