Тамара Євдокимова – майстер спорту України

12.06.2013 | Filed under: Новини

Бориславка Тамара Євдокимова продовжує якісно зростати в удосконаленні спортивної майстерності. Нещодавно ми вітали нашу списометальницю з перемогою на весняному Ялтинському чемпіонаті України серед юніорок із результатом 48 м 95 см. Лише 105 см забракло 18-річній представниці «королеви спорту», щоб виконати майстерський норматив.

Першою ластівкою до виконання нормативу майстра, який в Україні визначений як 50 м, був виступ поза конкурсом на Універсіаді Львівщини. У кращій спробі спис Тамари приземлився на позначці 51 м. Але рівень обласних змагань не дозволяє офіційно присвоїти майстерське звання.

Потім була перемога в Ужгороді на 52-х традиційних міжнародних змаганнях із легкої атлетики під назвою «Кубок дружби”. Там також були спроби за 50 м, але чомусь судді допустили помилку в розмітці сектора і спис бориславки приземлявся за його межами.

Й ось недавно, 20 – 22 травня, у Києві відбулися Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань за Кубок України. Серед юніорок впевнену перемогу здобула студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Тамара Євдокимова. Результат – 50 м 26 см, дав можливість їй виконати норматив майстра спорту України. В одній зі спроб спис приземлився в районі позначки 53 м, але дещо правіше від сектора для метань. Згідно з вимогами Єдиної спортивної класифікації України для присвоєння звання «Майстер спорту» необхідно подолати п’ятдесятиметровий рубіж у національних змаганнях І-ІУ рангів. Кубок України – це національні змагання III рангу. Статус цих змагань повністю відповідає всім вимогам класифікації для присвоєння такого вагомого спортивного звання, як «Майстер спорту України».

Дуже приємно, що Тамара не збирається заспокоюватися на досягнутому. Вона присвятила своє життя спорту і хоче досягнути максимальних висот. Вітаємо теперішнього наставника Тамари – викладача Львівського державного університету фізичної культури Володимира Борькіна, справжнього фахівця своєї справи, з вагомими спортивними досягненнями його вихованців. І дякуємо йому за плідну роботу з представниками нашого нафтового Борислава. У своїй роботі ця чуйна і добра людина веде своїх вихованців до спортивних вершин не за рахунок використання заборонених препаратів, а шляхом розвитку природних здібностей юних спортсменів, оволодіння філігранною технікою.

Серед вихованців відділення легкої атлетики Бориславської ДЮСШ звання МС СРСР було присвоєно випускниці СШ № 3 Галині Кіриченко (стрибки у висоту), а також випускниці СШ № 1 Ірині Кропивницькій (біг на середні дистанції). Згодом Ірині було присвоєно звання МС Міжнародного класу (тренери Т. Ясінський та заслужений тренер України М. Сташків).

Тамара Євдокимова увійшла в історію Борислава як перший майстер спорту України серед випускників відділення легкої атлетики Бориславської ДЮСШ.

Анатолій Федорок, вчитель фізвиховання ЗОШ № 7 м. Борислава, газета «Нафтовик Борислава»

(Переглядів 140 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви