Трускавчанин Андрій Слопак удостоєний медалі за оборону рідної держави

22.12.2020 | Filed under: Новини

З моменту початку війни на Сході України чимало українців показали відвагу та героїзм у боротьбі з агресором. Є такі і серед трускавчан. Всі наші Герої – і загиблі, і живі – вартують того, аби їх вшановувати, пам’ятати, гордитися ними.

21 грудня була вручена медаль ще одному учасникові АТО з Трускавця – одному з наймолодших. Трускавчанин Андрій Слопак (випускник НВК «СЗШ №2-гімназія») – сапер. Він виконував бойові завдання в зоні АТО, працюючи над інженерним забезпеченням автомобільних доріг, ліній електропередач, залізничних колій, позицій військ АТО, постійно мав справу з мінно-вибуховими пристроями та загородженнями ворога. Служив у 703 окремому полку оперативного забезпечення, у лютому 2915 році був учасником час боїв за Дебальцево.

Тож нагорода знайшла Героя, який ризикував своїм життям задля оборони рідної держави. Медаль Андрієві Слопаку вручила секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко. Вона побажала мужньому воїнові здоров`я, удачі, достатку і Божої опіки.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви