Триває процес встановлення пам’ятних знаків загиблим Героям-трускавчанам

07.10.2019 | Filed under: Новини

На п’ятницю, 11 жовтня, у Трускавці заплановане вшанування пам`яті загиблих Героїв-трускавчан – воїнів АТО. Акція пройде з нагоди Дня Захисника Вітчизни, який в Україні відзначається 14 жовтня. Заходи відбуватимуться у яблуневому сквері «Мамина весна» обабіч доріжки до сан. «Молдова» в курортному парку. Окрім панахиди пройде ще й коротке віче. Початок – о 16.00.

Станом на понеділок, 7 жовтня, тривають роботи зі встановлення пам’ятних знаків загиблим Героям-трускавчанам. Вже виготовлені та встановлюються пам’ятники в честь Героїв Ігоря Дідача, Сергія Шевчука та Андрія Шіхта. Залишилося ще виготовити пам’ятник в честь Артура Гулика. Всі роботи виконує підприємство, яке спеціалізується на виготовлені та встановленні пам’ятників. Контролює якість виконання робіт ГО «Меч Арея» (воїн АТО Леонід Федевич).

Кожен пам’ятник знаходитиметься біля скульптури Ангела. За сквериком «Мамина весна» доглядатиме Трускавецький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, повідомила секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви