Триває процес встановлення пам’ятних знаків загиблим Героям-трускавчанам

07.10.2019 | Filed under: Новини

На п’ятницю, 11 жовтня, у Трускавці заплановане вшанування пам`яті загиблих Героїв-трускавчан – воїнів АТО. Акція пройде з нагоди Дня Захисника Вітчизни, який в Україні відзначається 14 жовтня. Заходи відбуватимуться у яблуневому сквері «Мамина весна» обабіч доріжки до сан. «Молдова» в курортному парку. Окрім панахиди пройде ще й коротке віче. Початок – о 16.00.

Станом на понеділок, 7 жовтня, тривають роботи зі встановлення пам’ятних знаків загиблим Героям-трускавчанам. Вже виготовлені та встановлюються пам’ятники в честь Героїв Ігоря Дідача, Сергія Шевчука та Андрія Шіхта. Залишилося ще виготовити пам’ятник в честь Артура Гулика. Всі роботи виконує підприємство, яке спеціалізується на виготовлені та встановленні пам’ятників. Контролює якість виконання робіт ГО «Меч Арея» (воїн АТО Леонід Федевич).

Кожен пам’ятник знаходитиметься біля скульптури Ангела. За сквериком «Мамина весна» доглядатиме Трускавецький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, повідомила секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Оголошення для студентів та абітурієнтів
  17.10.2019 | 15:48

  Запрошуємо студентів і абітурієнтів Трускавця взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Наразі відкрито 2 номінації: – 30 000 грн. –  https://gym-training.com/ru/scholarship-ua (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@gym-training.com) – 17 000 грн. –  https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship – scholarship@kyiv.repair) […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви