Трускавець без Козира

16.12.2010 | Filed under: Новини

Міський голова Трускавця Руслан Ярославович Козир протягом двох днів (середа – четвер) перебував поза межами міста, кажуть, що в Києві. Перед обранням його на посаду міського голови пан Руслан керував фірмою «Алків-Т» з центральним офісом у столиці нашої держави, фірма – спільна українсько-російська. В середу у відрядженні була і перший заступник мера Валентина Анатоліївна Бодак. Втім, у міській раді робота кипіла, особливо на третьому поверсі, де йде кардинальна косметична перестановка, в тому числі меблів. На підлогу постелили шикарні червоні килими. Ми зауважили, що перестановку стараються робити по фен-шую. Цікаво тільки, де подівся акваріум із єдиною рибкою. Точаться розмови, що з колишньої приймальні зроблять кабінет, а приймальню облаштують в кінці коридору на третьому поверсі. В п’ятницю мер міста повинен вже бути на робочому місці, хоча, маючи аж трьох заступників, можна показуватися і раз на місяць, перевіряючи, чи в порядку каса та справи в місті взагалі.

(Переглядів 59 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви