Трускавецькі плавці – чемпіони Львівщини з плавання!

03.02.2020 | Filed under: Новини

31 січня у Трускавці в плавальному басейні дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» відбулися обласні змагання з плавання серед юнаків та дівчат наймолодшої вікової групи дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини (11-12 років).

На урочистому відкритті юних учасників змагань привітали міський голова м. Трускавця Андрій Кульчинський, член президії Федерації плавання України Віктор Нерода (м. Львів) та директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович. Головний секретар змагань, голова Федерації морських багатоборств Львівщини Андрій Жгута ознайомив присутніх з програмою змагань.

Участь у обласних змаганнях з плавання взяли 9 команд: ДЮСШ м. Дрогобич, ДЮСШ №2 м. Червоноград, ДЮСШ №9 м. Львів, Миколаївська РДЮСШ, СК «АКВАВІТА» м. Львів, ДЮСШ «Ровесник» м. Червоноград, СК «ВОДАН» м. Львів, ДЮСШ м. Сокаль та Трускавецький ДЮСК «Спортовець».

У загальнокомандному заліку вихованці відділення плавання Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» вибороли перемогу та стали чемпіонами Львівської області, друге місце у команди Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з плавання №9, третє у команди ДЮСШ №2 м. Червоноград.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви