Трускавець може запозичити досвід готельєрів Яремчанщини

01.11.2018 | Filed under: Публікації

Івано-Франківщина славиться своїми відпочинковими регіонами. Розвиток туризму у Карпатах на Франківщині завжди був пріоритетним напрямком, а за Австро-Угорщини цим розвитком опікувався безпосередньо Австрійський цісарський дім. Але родзинкою цього краю є без сумніву Яремчанщина, на території якої знаходяться багато осередків відпочинку, в тому числі знаменитий гірськолижний курорт Буковель.

Розвиток цього регіону стрімко зростає. Будується багато нових готелів, агроосель, відпочинкових центрів, ресторанів. І ось в 2016 році за ініціативи ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» була створена Асоціація готельєрів та власників садиб Яремчанщини. Асоціація – це самоврядна громадська організація, яка об’єднує індивідуальних і колективних членів, котрі здійснюють свою діяльність у сфері надання послуг та сприяють розвитку туристичного потенціалу Яремчанського краю. Серед пріоритетних завдань Асоціації є: підготовка висококваліфікованих кадрів та персоналу для готельної справи; організація та участь у виставках, семінарах, круглих столах, конференціях, фестивалях з метою популяризації регіону; сприяння обміну досвідом між членами Асоціації; координація заходів, організованих членами Асоціації; сприяння та участь в розробці та реалізації стратегій та програм розвитку яремчанського регіону; співпраця із органами місцевого самоврядування та іншими державними органами; поширення інформації в Україні та за кордоном про готельний бізнес на Яремчанщині тощо.

Готельєри Яремчанщини регулярно збираються на засідання, до участі в котрих запрошують представників влади, контролюючих і фіскальних органів, гостей. На одному з таких засідань побував голова правління Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України» та ініціатор створення Клубу готельєрів і рестораторів Трускавця Іван Цегенько.

– До участі в засіданні, яке відбулось 25 жовтня в готельному комплексі «Горгани», мене запросив голова правління ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрій Дзвінчук, – розповідає Іван Цегенько. – Сама Асоціація готельєрів Яремчанщини створена недавно, але це вже орган, котрий дійсно вирішує конкретні питання та має вплив на якісний і професійний розвиток туризму в регіоні та на його промоцію. Готельєри Прикарпаття дійшли до висновку, що такими питаннями як промоція, стратегія розвитку краю і зокрема туризму, мають займатись професіонали, котрі безпосередньо працюють і організовують діяльність в цій сфері. І, незважаючи на всілякі управління, котрі і в них існують, вони самоорганізовано і чисельно, залучаючи власні фінансові та інтелектуальні ресурси, ефективно здійснюють свою діяльність. В цьому я мав можливість безпосередньо пересвідчитись, взявши участь у засіданні, на котре прибули також начальник управління ДФС в Івано-Франківській області Ірина Столярик, начальник управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло та представники керуючої компанії Ribas Hotels Group. Власники і керівники готелів мали можливість поспілкуватись, вирішити спільні питання і отримати кваліфіковані роз’яснення стосовно фінансових, податкових та питань що регламентують трудові відносини.

– Сподіваюсь, що візит в Яремче, який був корисний для мене, буде корисним і для Клубу готельєрів і рестораторів Трускавця, адже я ще раз впевнився, що тільки в ефективній та якісній співпраці готельєри і ресторатори нашого міста-курорту зможуть вирішити стратегічні і локальні питання, які стосуються розвитку нашого регіону. Бо робити це мають з допомогою інших небайдужих та активних людей тільки професіонали, котрі на практиці своєю діяльністю показали ефективність і конкретний результат, – каже Іван Цегенько.

Степан Гнатків

(Переглядів 101 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви