Трускавець може запозичити досвід готельєрів Яремчанщини

01.11.2018 | Filed under: Публікації

Івано-Франківщина славиться своїми відпочинковими регіонами. Розвиток туризму у Карпатах на Франківщині завжди був пріоритетним напрямком, а за Австро-Угорщини цим розвитком опікувався безпосередньо Австрійський цісарський дім. Але родзинкою цього краю є без сумніву Яремчанщина, на території якої знаходяться багато осередків відпочинку, в тому числі знаменитий гірськолижний курорт Буковель.

Розвиток цього регіону стрімко зростає. Будується багато нових готелів, агроосель, відпочинкових центрів, ресторанів. І ось в 2016 році за ініціативи ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» була створена Асоціація готельєрів та власників садиб Яремчанщини. Асоціація – це самоврядна громадська організація, яка об’єднує індивідуальних і колективних членів, котрі здійснюють свою діяльність у сфері надання послуг та сприяють розвитку туристичного потенціалу Яремчанського краю. Серед пріоритетних завдань Асоціації є: підготовка висококваліфікованих кадрів та персоналу для готельної справи; організація та участь у виставках, семінарах, круглих столах, конференціях, фестивалях з метою популяризації регіону; сприяння обміну досвідом між членами Асоціації; координація заходів, організованих членами Асоціації; сприяння та участь в розробці та реалізації стратегій та програм розвитку яремчанського регіону; співпраця із органами місцевого самоврядування та іншими державними органами; поширення інформації в Україні та за кордоном про готельний бізнес на Яремчанщині тощо.

Готельєри Яремчанщини регулярно збираються на засідання, до участі в котрих запрошують представників влади, контролюючих і фіскальних органів, гостей. На одному з таких засідань побував голова правління Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України» та ініціатор створення Клубу готельєрів і рестораторів Трускавця Іван Цегенько.

– До участі в засіданні, яке відбулось 25 жовтня в готельному комплексі «Горгани», мене запросив голова правління ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрій Дзвінчук, – розповідає Іван Цегенько. – Сама Асоціація готельєрів Яремчанщини створена недавно, але це вже орган, котрий дійсно вирішує конкретні питання та має вплив на якісний і професійний розвиток туризму в регіоні та на його промоцію. Готельєри Прикарпаття дійшли до висновку, що такими питаннями як промоція, стратегія розвитку краю і зокрема туризму, мають займатись професіонали, котрі безпосередньо працюють і організовують діяльність в цій сфері. І, незважаючи на всілякі управління, котрі і в них існують, вони самоорганізовано і чисельно, залучаючи власні фінансові та інтелектуальні ресурси, ефективно здійснюють свою діяльність. В цьому я мав можливість безпосередньо пересвідчитись, взявши участь у засіданні, на котре прибули також начальник управління ДФС в Івано-Франківській області Ірина Столярик, начальник управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло та представники керуючої компанії Ribas Hotels Group. Власники і керівники готелів мали можливість поспілкуватись, вирішити спільні питання і отримати кваліфіковані роз’яснення стосовно фінансових, податкових та питань що регламентують трудові відносини.

– Сподіваюсь, що візит в Яремче, який був корисний для мене, буде корисним і для Клубу готельєрів і рестораторів Трускавця, адже я ще раз впевнився, що тільки в ефективній та якісній співпраці готельєри і ресторатори нашого міста-курорту зможуть вирішити стратегічні і локальні питання, які стосуються розвитку нашого регіону. Бо робити це мають з допомогою інших небайдужих та активних людей тільки професіонали, котрі на практиці своєю діяльністю показали ефективність і конкретний результат, – каже Іван Цегенько.

Степан Гнатків

(Переглядів 101 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви