Трускавець переміг у конкурсі та отримав ліцензію на FM-радіо

15.11.2019 | Filed under: Новини

Як інформує пресслужба Трускавецької міської ради, вчора, 14 листопада, директор-головний редактор КП «Редакція міського радіомовлення» Трускавця Любомир Поливка брав участь у конкурсі Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на мовлення та радіочастотне забезпечення. У результаті  Трускавець отримав ліцензію на FM-радіо з використанням частоти 98,8 МГц.

«У Києві була дуже серйозна конкуренція з боку Рівненської приватної компанії, яка теж претендувала на нашу частоту, але ми   перемогли з перевагою в один голос, адже місто задекларувало всебічну підтримку становлення FM», – розповів Любомир Поливка.

Ліцензія на FM-мовлення Трускавцю видана на 7 років. Тематика майбутньої радіостанції розважально-інформаційна, 24 години – україномовний продукт, та програми власного виробництва.

Трускавецьке 98,8-FM покриватиме весь курорт, Борислав, Стебник та майбутню Трускавецьку ОТГ, адже радіус дії передавача 30 км.

Трускавецьке радіо має рік, щоб закупити необхідну техніку та запустити радіо в ефір. Очевидно, що в сучасних умовах FM-станція — один із ключових способів поширення інформації про розвиток курорту, міські трансформації та зміни в соціальній політиці. Можливість комунікувати з усіма мешканцями допомагатиме визначати пріоритети, враховуючи побажання широкої аудиторії.

Слід зазначити, що перемогу в конкурсі трускавчани отримали напередодні свого професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку, яке відзначають 16 листопада.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви