Трускавець переміг у конкурсі та отримав ліцензію на FM-радіо

15.11.2019 | Filed under: Новини

Як інформує пресслужба Трускавецької міської ради, вчора, 14 листопада, директор-головний редактор КП «Редакція міського радіомовлення» Трускавця Любомир Поливка брав участь у конкурсі Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на мовлення та радіочастотне забезпечення. У результаті  Трускавець отримав ліцензію на FM-радіо з використанням частоти 98,8 МГц.

«У Києві була дуже серйозна конкуренція з боку Рівненської приватної компанії, яка теж претендувала на нашу частоту, але ми   перемогли з перевагою в один голос, адже місто задекларувало всебічну підтримку становлення FM», – розповів Любомир Поливка.

Ліцензія на FM-мовлення Трускавцю видана на 7 років. Тематика майбутньої радіостанції розважально-інформаційна, 24 години – україномовний продукт, та програми власного виробництва.

Трускавецьке 98,8-FM покриватиме весь курорт, Борислав, Стебник та майбутню Трускавецьку ОТГ, адже радіус дії передавача 30 км.

Трускавецьке радіо має рік, щоб закупити необхідну техніку та запустити радіо в ефір. Очевидно, що в сучасних умовах FM-станція — один із ключових способів поширення інформації про розвиток курорту, міські трансформації та зміни в соціальній політиці. Можливість комунікувати з усіма мешканцями допомагатиме визначати пріоритети, враховуючи побажання широкої аудиторії.

Слід зазначити, що перемогу в конкурсі трускавчани отримали напередодні свого професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку, яке відзначають 16 листопада.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви