У мерії Трускавця перешкоджають журналісту ІА ZIK у професійній діяльності

21.07.2014 | Filed under: Новини

Міський голова Трускавця Руслан Козир сьогодні, 21 липня, під час традиційної щотижневої наради з управліннями міста та комунальними службами попросив залишити приміщення через 20 хвилин після відкриття засідання журналіста ІА ZIK.

Не було жодних пояснень з боку міського голови – на підставі чого журналіст має залишити нараду. Слід зазначити, що на нараді й надалі залишалися журналісти КП «Редакція міського радіомовлення». Попросили залишити нараду тільки журналіста ІА ZIK.

За словами журналіста, своїми діями міський голова Трускавця порушив конституційні права на отримання інформації, що містить ознаки порушення статті 171 Кримінального кодексу (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).

Це вже не перша спроба перешкодити журналісту ІА ZIK та іншим журналістам виконувати свої професійні обов’язки – оперативно інформувати громадськість про ситуацію у Трускавці.

Зокрема, 7 липня керуючий справами Трускавецької міської ради Олег Ковальчин вимагав від журналіста ІА ZIK пройти процедуру акредитації. Та коли справа дійшла до того, щоб надати типовий бланк для акредитації, Олег Ковальчин відмовився це зробити. Мотивував свою відмову тим, що він не знає, який має бути типовий бланк.

А вже 14 липня знову ж Олег Ковальчин хотів зробити ксерокопію посвідчення журналіста. На запитання, на підставі чого він хочете зробити ксерокопію журналістського посвідчення, відповів, що в нього дуже погана пам’ять.

ЗІК 

(Переглядів 315 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви