Трускавець за найближчий тиждень заплатить Дрогобичу мільйон гривень за воду

02.02.2016 | Filed under: Новини

КП «Дрогобичводоканал» очікує до 9 лютого на надходження від ТзОВ «Трускавецький водоканал» мільйона гривень. Як зазначив на сьогоднішньому позачерговому засіданні виконкому Дрогобицької міської ради директор підприємства Роман Шагала, цей платіж забезпечить стабільність ситуації з платою за електроенергію ПАТ «Львівобленерго» до 1 першого березня. Про це інформує прес-служба Дрогобицької міської ради.

Нагадаємо, минулого тижня адмінбудівлю КП «Дрогобичводоканал» було відімкнено від електроенергії. Заборгованість КП «Дрогобичводоканал» перед ПАТ «Львівобленерго» на кінець 2015 року становила 500 тис грн. Борг Трускавця станом на 01.01.2016 – 4,5 млн грн.

Приріст заборгованості Трускавця за січень сягнув 1,4 млн грн, а загальна сума заборгованості — більше ніж 6 млн грн.

20 січня, як пояснив передумови проблеми Роман Шагала, Дрогобицький водоканал отримав повідомлення від ПАТ «Львівобленерго» про відімкнення електроенергії 28 січня через заборгованість 500 тис грн., яку 28 січня водоканал погасив, тим самим була підстава уникнути відімкнення від електроживлення. Проте, у договорах суб’єктів стоїть питання про поточну оплату. Посилаючись на відсутність поточних проплат, ПАТ «Львівобленерго» відімкнуло адмінбудівлю водоканалу від електроенергії, стверджує директор підприємства, минулого четверга.

У п’ятницю відбулася нарада, на якій було досягнуто компромісу на рівні очільників міст. Трускавецьке керівництво обіцяло поповнити статутний фонд свого водоканалу на 1 млн грн.

Як поінформував Роман Шагала, Дрогобицький водоканал скористався цією гарантією і написав листа ПАТ «Львівобленерго», де зобов’язався погасити заборгованість в сумі 1 млн грн за рахунок коштів Трускавецького водоканалу 10 лютого. Крім листа-прохання, КП «Дрогобичводоканал» заплатило 56 тис грн. і, таким чином, подачу електроенергії було відновлено.

(Переглядів 108 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви