Трускавецька влада шкодить розвитку курорту?

10.04.2013 | Filed under: Публікації

У травні 2013 року закінчується термін договорів оренди землі, наданої ЗАТ «Трускавецькурорт» Трускавецькою міською радою для обслуговування свердловин, джерел та допоміжних споруд Трускавецького родовища мінеральних вод та розсолів. Розмір орендної плати, передбачений діючими договорами, становить 3% нормативної грошової оцінки цих земель. Однак Трускавецька міська рада планує збільшити розмір орендної плати за землю під свердловинами та джерелами до 12% нормативної грошової оцінки таких земель, тобто зробити його максимально можливим. Відповідний проект рішення Трускавецької міської ради «Про встановлення розміру орендної плати за користування земельної ділянки в межах І-ої зони (зони суворого режиму) округу санітарної охорони» подано для громадського обговорення.

Як відомо, плата за землі, що використовуються для видобутку та приготування мінеральних вод та розсолів, є значною складовою частиною собівартості послуг з їх постачання. Тобто, збільшення розмір орендної плати у чотири рази неминуче призведе до суттєвого зростання цін на послуги з постачання мінеральних вод для всіх споживачів, наслідком чого, в свою чергу, буде вимушене зростання цін оздоровниць на санаторно-курортні послуги. Ці обставини ще більше пригнічують і без того напружену ситуацію із завантаженістю оздоровниць курорту. Від ЗАТ «Трускавецькурорт» вже подано до міської ради відповідне звернення щодо негативних наслідків прийняття цього рішення.

Таким чином влада з однієї сторони декларує наміри розвивати курорт, з цією метою діє та фінансується з міського бюджету ціла структура (Управління розвитку курорту), впроваджено посаду третього заступника міського голови з питань розвитку курорту. Однак вся діяльність щодо промоції курорту Трускавець, участь у різноманітних виставках та форумах може бути зведена нанівець одним лише рішенням, яке ланцюговою реакцією потягне за собою збільшення вартості путівок, здорожчання відпочинку на курорті, зменшення кількості відпочивальників. Виглядає на те, що чинна влада Трускавця свідомо йде на нелогічні кроки, які шкодять курорту тепер і шкодитимуть в майбутньому.

До речі, влада міста планує наступного тижня провести громадські слухання з цієї теми (збільшення орендної плати за землю в першій санітарній зоні для ЗАТ «Трускавецькурорт»). Так що викласти свою позицію бажаючі зможуть не лише в коментарях до цієї публікації, але і безпосередньо представникам як влади міста, так і закритого акціонерного товариства «Трускавецькурорт».

Підготував Володимир Ключак

(Переглядів 242 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви