Трускавецька влада шкодить розвитку курорту?

10.04.2013 | Filed under: Публікації

У травні 2013 року закінчується термін договорів оренди землі, наданої ЗАТ «Трускавецькурорт» Трускавецькою міською радою для обслуговування свердловин, джерел та допоміжних споруд Трускавецького родовища мінеральних вод та розсолів. Розмір орендної плати, передбачений діючими договорами, становить 3% нормативної грошової оцінки цих земель. Однак Трускавецька міська рада планує збільшити розмір орендної плати за землю під свердловинами та джерелами до 12% нормативної грошової оцінки таких земель, тобто зробити його максимально можливим. Відповідний проект рішення Трускавецької міської ради «Про встановлення розміру орендної плати за користування земельної ділянки в межах І-ої зони (зони суворого режиму) округу санітарної охорони» подано для громадського обговорення.

Як відомо, плата за землі, що використовуються для видобутку та приготування мінеральних вод та розсолів, є значною складовою частиною собівартості послуг з їх постачання. Тобто, збільшення розмір орендної плати у чотири рази неминуче призведе до суттєвого зростання цін на послуги з постачання мінеральних вод для всіх споживачів, наслідком чого, в свою чергу, буде вимушене зростання цін оздоровниць на санаторно-курортні послуги. Ці обставини ще більше пригнічують і без того напружену ситуацію із завантаженістю оздоровниць курорту. Від ЗАТ «Трускавецькурорт» вже подано до міської ради відповідне звернення щодо негативних наслідків прийняття цього рішення.

Таким чином влада з однієї сторони декларує наміри розвивати курорт, з цією метою діє та фінансується з міського бюджету ціла структура (Управління розвитку курорту), впроваджено посаду третього заступника міського голови з питань розвитку курорту. Однак вся діяльність щодо промоції курорту Трускавець, участь у різноманітних виставках та форумах може бути зведена нанівець одним лише рішенням, яке ланцюговою реакцією потягне за собою збільшення вартості путівок, здорожчання відпочинку на курорті, зменшення кількості відпочивальників. Виглядає на те, що чинна влада Трускавця свідомо йде на нелогічні кроки, які шкодять курорту тепер і шкодитимуть в майбутньому.

До речі, влада міста планує наступного тижня провести громадські слухання з цієї теми (збільшення орендної плати за землю в першій санітарній зоні для ЗАТ «Трускавецькурорт»). Так що викласти свою позицію бажаючі зможуть не лише в коментарях до цієї публікації, але і безпосередньо представникам як влади міста, так і закритого акціонерного товариства «Трускавецькурорт».

Підготував Володимир Ключак

(Переглядів 242 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви