Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ запрошує громадян до подання декларацій про майновий стан і доходи

20.01.2014 | Filed under: Акценти, Новини

За результатами кампанії декларування доходів, отриманих громадянами у 2012 році, до Трускавецького відділення Дрогобицької ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області подано 543 декларації про майновий стан та доходи.

До сплати задекларовано 382,6 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Крім цього трускавчанам повернуто 239,4 тис. грн. для компенсації витрат, що включаються до податкової знижки. Переважну більшість декларантів цієї категорії становили громадяни, які сплачують за навчання своїх дітей до закладів освіти. Усього правом на податкову знижку скористались 219 мешканців міста.

З 01 січня 2014 року розпочалася кампанія декларування доходів, отриманих громадянами у 2013 році. Податкова декларація про майновий стан і доходи подається до 1 травня 2014 року. Також подати декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку. Така декларація подається упродовж усього року до 31 грудня 2014 року.

Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ запрошує мешканців міста своєчасно задекларувати отримані ними 2013 році доходи, а також пропонує долучитися до обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян на форумі офіційного веб-порталу Міндоходів, де кожен має можливість внести свої пропозиції до запропонованої системи суцільного декларування доходів громадян.

За необхідною інформацією та практичною допомогою щодо подання декларацій необхідно звертатися в Центр обслуговування платників відділення за адресою: м. Трускавець пл. Чорновола,2 або тел. 6-83-38.

Наталія Роїк, ГДРІ Трускавецького відділення Дрогобицької ОДПІ

(Переглядів 76 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви