Трускавецькі діти оздоровились в Болгарії

03.08.2016 | Filed under: Новини

З 15 по 30 липня 2016 року 10 вихованців відділення плавання Трускавецького ДЮСК «Спортовець» разом зі своїм тренером Богданом Смеречинським оздоровлювались у Міжнародному молодіжному центрі «Містраль-2» у м. Святий Влас на чорноморському узбережжі Болгарії.

Трускавецькі діти мали можливість активно провести свій відпочинок, який включав у себе ранкову гімнастику, водні процедури, ігри, спортивні розваги та культурну програму (дискотеки, екскурсії і т. д.).

У змаганнях з плавання трускавчани вибороли призові місця серед своїх ровесників з України, Болгарії та Росії: І місце – Коблик Вероніка, Фендик Володимир; ІІ місце – Цибульська Анна, Коблик Вероніка, Пастернак Андрій, Пастернак Роман, Кіселичник Василь, Наконечний Матвій; ІІІ місце – Корж Анастасія, Кушніренко Артур.

5-ти разове харчування, європейський рівень обслуговування, нові друзі та багато інших приємних спогадів сприятимуть подальшому спортивному вдосконаленню юних «спортовців» у новому навчальному році.

Відпочинок організовано Трускавецьким ДЮСК «Спортовець» і проведено за рахунок батьківської плати, інформують в адміністрації позашкільного закладу.

(Переглядів 169 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви