Трускавецькі футболісти візьмуть участь в Чемпіонаті України

07.09.2010 | Filed under: Некатегоризовано

В понеділок, 6 вересня, в залі засідань міської ради відбулася прес-конференція за участю заступника міського голови Ярослава Чистогорського, керівника ГО «Змаг» Ігоря Гургули та Володимира Григоровича Мандзяка, який розповів про певні проблеми з участю трускавецьких футболістів у Чемпіонаті України з футболу серед юнаків (І ліга), який стартує 12 вересня, перше коло триватиме до листопада, а потім ігри будуть з весни наступного року (ІІ коло). Відомий трускавецький футбольний тренер Іван Павлик, який був присутній на цій зустрічі, розповів про причини непорозуміння, а Ярослав Гілярович висловив впевненість, що проблему вдасться подолати, хоча залучення гравців із сусідніх Борислава та Дрогобича не є найгіршим варіантом. Та все ж трускавчани мусять бути там і брати в цьому участь – такою була провідна думка прес-конференції. «Як би ми , старші люди, не діяли, а діти мають бути дітьми, дружити», – зазначив заступник міського голови Трускавця.

Було обговорено і ряд організаційних питань, зокрема перевезення автобусом в інші області. Вже вкотре перевезення бере на свої плечі санаторій «Карпати», генеральний директор якого Володимир Маринкевич, депутат ТМР від «Відродження», був присутній на цій зустрічі.

Власна інформація

(Переглядів 17 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви